Trwa akcja „Wygaszanie Punktów PAYBACK”. Sprawdź, jakie nagrody możesz zgarnąć!

 

punkty payback

 

Trwa akcja „Wygaszanie Punktów PAYBACK”. Sprawdź, jakie nagrody możesz zgarnąć!

Ruszyła kolejna edycja akcji „Wygaszanie Punktów PAYBACK”. W sklepie z nagrodami na stronie Programu pojawiło się wiele atrakcyjnych ofert, w tym również sporo nowości. Z wyjątkowych promocji można skorzystać od 10 stycznia do 28 lutego. To właśnie wtedy tracą ważność punkty starsze niż 3 lata.

Akcja skierowana jest do wszystkich uczestników Programu – również tych, których punkty nie są zagrożone wygaśnięciem wraz z końcem lutego. W trakcie kampanii w promocji do odebrania będą m.in. opaski Xiaomi MiBand5, zestaw patelni Tefal Ingenio czy komplet noży Fiskars. Podczas Mega Weekendów, na fanów kart podarunkowych czekają rabaty na karty Allegro i RTV EURO AGD. W ofercie nie zabraknie nowości od renomowanych marek, takich jak Tefal, Vileda, Remington czy Kärcher, a także nowe karty podarunkowe do Empiku, Spotify, Xbox, Nintendo czy H&M.

Jako największy multipartnerski Program Bonusowy w kraju współpracujemy z wieloma sklepami stacjonarnymi i internetowymi. Trwająca właśnie akcja jest doskonałym momentem na wykorzystanie punktów, zwłaszcza tych zgromadzonych 3 lata temu. Oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych dostępne są także rozmaite vouchery i karty upominkowe, które mogą wywołać uśmiech na twarzy bliskich. Uczestników powinna ucieszyć także informacja, że nowości, które pojawiły się z okazji akcji, pozostaną w naszej ofercie już na stałe. Zachęcamy również do przekazania punktów na cele charytatywne, na przykład program dożywiania dzieci Pajacyk – mówi Paweł Zuń, e-Commerce Manager w PAYBACK Polska.

Równowartość wszystkich punktów zagrożonych wygaśnięciem wraz z ostatnim dniem lutego wynosi 20 milionów złotych. Żeby sprawdzić, czy ma się zagrożone punkty, wystarczy wejść w aplikację mobilną lub zalogować się na swoje konto na stronie internetowej PAYBACK. Szczegóły akcji są dostępne pod adresem www.PAYBACK.pl/wygaszanie.


PAYBACK Polska

Jesteśmy największym multipartnerskim Programem Bonusowym w Polsce. Uczestnicy naszego Programu mogą zbierać punkty przy pomocy plastikowych kart i nowoczesnej aplikacji. Nagradzamy konsumentów, aby czerpali dodatkową radość z zakupów i doświadczeń z różnymi markami. Wspieramy naszych partnerów w realizacji celów sprzedażowych, budując trwałe relacje z ich klientami.

Dzięki skali działania oraz narzędziom Big i Smart Data skutecznie pomagamy firmom wzmacniać ich pozycję na rynku. Pogłębione dane o zwyczajach zakupowych pozwalają na stworzenie spersonalizowanej komunikacji i większe angażowanie klientów.

Wśród naszych partnerów są duże sieci handlowe, firmy usługowe oraz największe platformy e-commerce. Uczestnicy Programu mają do dyspozycji tysiące miejsc sprzedaży w tym 250 sklepów online, w których mogą zbierać punkty i wykorzystywać je na różne sposoby:

podczas płatności za zakupy – 6,1 miliarda wykorzystanych w 2019 roku

wymieniając na nagrody – już ponad 2 miliony rozdanych nagród

wymieniając na mile Miles & More

przekazując na cele charytatywne.

W samym 2019 roku liczba transakcji, w których uczestnicy Programu zbierali i wykorzystywali punkty PAYBACK, sięgnęła ponad 128 milionów, a obrót nimi przekroczył 13,5 miliarda PLN.

Towarzyszymy konsumentom na całym świecie. W 11 krajach zaufało nam już 83 mln aktywnych użytkowników. W Polsce działamy od 2009 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy American Express