Stokrotka wspiera poszkodowaną rodzinę z Chodla – 10 tysięcy złotych na roczne zakupy w swoich sklepach.

supermarket

Stokrotka wspiera poszkodowaną rodzinę z Chodla

Przekazała poszkodowanej rodzinie z Chodla 10 tysięcy złotych na roczne zakupy w swoich sklepach.

Jako firma, której serce bije w Lublinie zawsze staramy się pomagać lokalnie wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują. Od ponad roku jesteśmy też częścią społeczności Chodla, nie mogliśmy przejść obojętnie obok tak ogromnej tragedii, w której rodzina traci najbliższych i dorobek swojego życia – podkreśla Mirosław Wawryszczuk, dyrektor sprzedaży i marketingu, członek zarządu Stokrotka Sp. z o.o.

Stokrotka postanowiła wesprzeć rodzinę, która ucierpiała w wyniku wybuchu gazu w domu jednorodzinnym w Chodlu. W geście solidarności z poszkodowanymi, firma przekazała talony o wartości 10 tysięcy złotych, które rodzina będzie mogła przeznaczyć w dowolnym czasie na zakupy w sieci sklepów Stokrotka.

W sytuacji, kiedy w jednej chwili traci się to wszystko, co najcenniejsze, każda pomoc i wsparcie ma ogromne znaczenie. Jestem wdzięczny firmie Stokrotka, która zechciała wesprzeć poszkodowaną rodzinę w tak trudnym i bolesnym dla niej czasie. – dodaje Przemysław Kowalski, wójt gminy Chodel.


Stokrotka to nowoczesna sieć handlowa z bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Powstała w 1994 roku
w Lublinie, dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 650 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Stokrotka rozwija się bardzo dynamicznie, otwiera ponad 100 sklepów rocznie, w formatach dopasowanych do każdego Klienta: Stokrotka Supermarket, Market, Optima i Express a także sklep internetowy click&collect, jest sprawdzonym partnerem w biznesie dla franczyzobiorców. Spółka posiada nowoczesne Centra Dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce. Od 2018 r. Stokrotka Sp. z o.o. wchodzi w skład litewskiej grupy handlowej Maxima.

Stokrotka proponuje swoim Klientom szeroką ofertę asortymentową w atrakcyjnych, niskich cenach, w której szczególny nacisk położony jest na produkty świeże: mięso, drób, wędliny, pieczywo, owoce i warzywa oraz artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą i alkohol. Bardzo ważnym elementem tej zróżnicowanej oferty są produkty od lokalnych dostawców, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy Stokrotka, a także produkty marki własnej sieci. Wszystko to gwarantuje Klientom sklepów Stokrotka możliwość wygodnego dokonywania codziennych zakupów na każdą okazję.