Spotkanie z organizacjami społecznymi – finał akcji ProcentujeMY

Zdjęcie wnętrza galerii handlowej z postawionym banerem reklamowym oraz ustawionymi obok stolikami targowymi.

Spotkanie z organizacjami społecznymi w SKENDE - finał akcji ProcentujeMY

Dzień dobry,

Na jeden dzień przestrzenie SKENDE zamieniły się w miejsce spotkań mieszkańców z lokalnymi organizacjami społecznymi. Przez całą sobotę można było spotkać tu przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń, które na co dzień działają na rzecz naszego miasta. Dla mieszkańców czekały atrakcje, m.in.: warsztaty i animacje dla dzieci, fotobudka, wystawy, jarmark rękodzieła oraz spotkanie z czworonożnymi podopiecznymi schroniska i fundacji działającej na rzecz zwierząt.

To wszystko w ramach 4. finału akcji społecznej ProcentujeMY – 1% zostawiam w Lublinie, którą SKENDE i IKEA organizuje we współpracy z Urzędem Miasta już po raz czwarty.

Celem tej inicjatywy jest zwiększenie zaangażowania mieszkańców miasta do oddawania swojego 1% podatku na lokalne organizacje oraz propagowanie wiedzy na temat ważnej roli, jaką pełnią NGOs w mieście. To także działania, które wyposażają organizacje w niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia skutecznej działalności. To już czwarta edycja kampanii.

Akcja objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lulina Krzysztofa Żuka.  Projekty i fundacje, które biorą udział w  kampanii dostępne są na stronie: https://www.skendeshopping.pl/pl-pl/procentujemy-2022