SKENDE dołącza do akcji Ratujemy Gastro w Lublinie

SKENDE dołącza do akcji Ratujemy Gastro w Lublinie

Od dziś (8 lutego) do 12 lutego będzie można zdobyć voucher na walentynkową kolację przygotowaną przez jedną z lubelskich restauracji, biorących udział w akcji. Vouchery ufunduje SKENDE w ramach wsparcia inicjatywy Ratujemy Gastro w Lublinie. Łącznie nagrody otrzyma aż 50 osób.

Aby wziąć udział w akcji walentynkowej, wystarczy podczas zakupów w SKENDE lub IKEA zarejestrować swój paragon (na dowolną kwotę) w strefie walentynkowej i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

W specjalnie zaaranżowanej strefie codziennie przez 5 dni będzie pojawiało się pudełko wypełnione różnymi elementami, związanymi z walentynkami. Zadaniem uczestników jest oszacowanie ilości przedmiotów, które się w nim znajdują konkretnego dnia. Stoisko jest czynne od godz. 12:00 do 20:00. Codziennie nagradzanych jest 10 osób. Lista laureatów publikowana będzie na bieżąco na profilu na SKENDE na Facebooku.

- Chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu naszego miasta i być jego częścią, dlatego zawsze staramy się angażować w życie lokalnych społeczności. Przyłączając się do projektu Ratujemy Gastro w Lublinie, nasi Klienci wygrywają vouchery na walentynkowe kolacje, a my wspieramy restauracje - mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping.

Szczegóły na temat akcji dostępne na stronie internetowej: www.skendeshopping.pl/pl-pl/walentynki. Listę restauracji, które zgłosiły chęć udziału w konkursie walentynkowym można sprawdzić tutaj: www.ratujemygastro.pl/walentynki/

Akcja Ratujemy Gastro w Lublinie #ratuJEMYgastro jest lokalną akcją społeczną, zainicjowaną przez lubelską branżę gastronomiczną. Jej celem jest zachęcanie mieszkańców do korzystania z oferty lubelskich lokali gastronomicznych. Akcja Ratujemy Gastro w Lublinie wspierana jest przez Miasto Lublin oraz Lokalną Organizację Turystyczną Metropolia Lublin.