Ruszyły zapisy na wejściówki Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia!

grafika zawiera ważne informacje napisane białym kolorem na czarnym tle. Po lewej stronie na górze widzimy również różowy okrąg zmieniający barwę na fioletową im bliżej środka, który we wnętrzu ma zielone światełko.

Ruszyły zapisy na wejściówki Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia! Wystarczy wejść na stronę internetową innebrzmienia.eu i wypełnić formularz.

W ostatni weekend czerwca za sprawą festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia Lublin ponownie rozbrzmiewać będzie doskonałą muzyką. Tegoroczna edycja festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia odbędzie się w Lublinie w dniach 24-27 czerwca 2021 i będzie to już 14. edycja Innych Brzmień i 8. pod marką Wschodu Kultury, czyli projektu realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz samorządy miast w Lublinie, Białymstoku i Rzeszowie. Idea Innych Brzmień pozwala prezentować artystów, dla których muzyka stanowi inspirację i nieustanne wyzwanie. Na festiwalowych scenach łączymy style i gatunki, zapraszając zarówno twórców, jak i publiczność w unikatową podróż, w trakcie której lista ulubionych artystów wszystkich naszych gości zdecydowanie się wydłuża. Pełny program można znaleźć na stronie internetowej Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia.
W tym roku na festiwalu, ze względu na pandemię wirusa COVID-19, będą obowiązywały obostrzenia epidemiczne. Taka sytuacja nakłada na organizatorów obowiązek rejestracji uczestników, stąd konieczność wprowadzenia wejściówek. Ponadto trzeba będzie wypełnić deklarację dotyczącą stanu zdrowia, poddać się pomiarowi temperatury, a na terenie festiwalu nosić maseczki.

Organizatorzy Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art'n'Music Festival:
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury, Miasto Lublin, Warsztaty Kultury w Lublinie oraz Kultura Dostępna.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin

Patroni medialni: TVP Polonia, Polityka, wyborcza.pl, Radio Lublin, HIRO, nowamuzyka.pl, onet

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia jest w sieci Keychange, co stanowi deklarację związaną z zapewnieniem równowagi płci 50:50 w programie festiwalu do 2022 roku.


Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na: www.innebrzmienia.eu oraz www.nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/wschod-kultury