Port Lotniczy Lublin: wraca połączenie do Doncaster Sheffield

wizzair

Port Lotniczy Lublin: wraca połączenie do Doncaster Sheffield

 

Po ponad dwóch latach przerwy, podróżni znów będą mogli polecieć z Lublina do Doncaster Sheffield liniami lotniczymi Wizz Air. Pierwszy lot już, w tym sezonie, odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 października br. 

 - W obecnej, trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się branża lotnicza, każde nowe połączenie jest dużym sukcesem. W naszym przypadku mówimy o kierunku, który cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców województwa lubelskiego. Dlatego bardzo się cieszę, że nasi pasażerowie ponownie będą mogli skorzystać z oferty lotów do środkowej Anglii, a my w ten sposób odbudowujemy siatkę lotów z naszego lotniskamówi, prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

Rejsy na trasie Lublin – Doncaster Sheffield, jak zapowiadał przewoźnik, miały być wykonywane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, w soboty. Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że Wizz Air uruchamia na początek połączenie raz w tygodniu, w sobotę. Sytuacja ta jest przejściowa, są już zapowiedzi przewoźnika o ewentualnym zwiększaniu częstotliwości lotów w listopadzie.

Bilety można rezerwować na stronie internetowej www.wizzair.com . Szczegółowy rozkład lotów znajduje się na stronie internetowej  www.airport.lublin.pl.