Połączenia na „weekend majowy 2021”

zdjęcie przedstawia jasnowłosą kobietę i ciemnowłosego mężczyznę stojących na peronie kolejowym. Para przytula się do siebie, a mężczyzna ma wyciągnięty kciuk lewej dłoni. W tle widać pociąg.

Połączenia na „weekend majowy 2021”

Jak co roku w maju POLREGIO uruchamia dodatkowe składy do popularnych wśród turystów miejscowości. Dzięki sezonowym pociągom POLREGIO można dojechać przez malownicze „ROZTOCZE do Bełżca, Jarosławia i Rzeszowa”.

W dniach 1-3 maja br. Lubelski Zakład uruchamia pociągi POLREGIO, które dowiozą podróżnych do zakątków Roztoczańskiego Parku Narodowego. Zapraszamy do korzystania z naszych połączeń, warto zabrać ze sobą rower. Pociągi wyjadą z Lublina Głównego o godzinach: 7:15 i 9:35, a powrócą w godzinach wieczornych: 18:21 i 21:15.

Zachęcamy do korzystania z oferty bilet turystyczny i mini turystyczny obowiązującej od godz. 18:00 w dniu 30 kwietnia do godz. 6:00 w dniu 4 maja. Bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów w terminie obowiązywania oferty.

Reżim sanitarny w pociągach POLREGIO:

Limit zajętości wynoszący 30% wszystkich miejsc ogółem (siedzących i stojących zgodnie z normą danego taboru) z zachowaniem co najmniej 50% miejsc siedzących nie zajętych.

We wszystkich pociągach POLREGIO obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczki.

Aktualny rozkład jazdy POLREGIO dostępny jest w wyszukiwarce na stronie https://polregio.pl/pl/.

***

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce istniejący od 20 lat. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie, które zatrzymują się na ponad 1900 stacjach i przystankach. Do wielu miejscowości w Polsce POLREGIO dojeżdża jako jedyny przewoźnik. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w ostatnich latach z usług POLREGIO skorzystało nawet do 88 mln pasażerów rocznie. Udział POLREGIO w rynku kolejowych przewozów pasażerskich w Polsce wynosi 27%. Większościowym udziałowcem spółki jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (50% i jeden udział).