Nowy klub Xtreme Fitness w VIVO! Lublin

Otwarcie-Xtreme-FitnessNowy klub Xtreme Fitness w VIVO! Lublin

Na sportowej mapie VIVO! Lublin pojawił się nowy punkt. W ostatnią sobotę, 5 września, otworzył się tu klub Xtreme Fitness. To miejsce, w którym miłośnicy aktywności fizycznej mogą skorzystać z ośmiu stref treningowych wyposażonych w sprzęt renomowanych firm, a także wziąć udział w zajęciach fitness prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Ponadto każdy chętny może skorzystać z darmowej wejściówki, zapisując się online na stronie: www.xtremefitness.pl/lublin. Klub znajduje się na poziomie +1.

Jeśli jesteś miłośnikiem aktywności fizycznej lub właśnie zastanawiasz się, jak wprowadzić w swoje życie nieco więcej ruchu, wybierz się… do VIVO! Lublin. Nowy klub otworzyła tu sieć Xtreme Fitness. To idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy chcieliby zrealizować swoje cele treningowe. Do dyspozycji klientów jest aż osiem stref treningowych m.in.: wolne ciężary, maszyny izotoniczne, strefa cardio, sala fitness czy air zone. Ponadto każdy klubowicz otrzymuje dostęp do aplikacji XtremeAPP z bazą panad 1000 ćwiczeń oraz platformy treningowej VOD XtremeGo. To nie koniec sportowych atrakcji! Każdy chętny może otrzymać darmową wejściówkę – wystarczy zapisać się online na stronie: www.xtremefitness.pl/lublin.

- Cieszymy się, że grono naszych najemców poszerzyło się o kolejny lokal. Tym razem w naszym centrum handlowym powitaliśmy klub Xtreme Fitness. Z pewnością będzie on idealną alternatywą dla osób, które pomimo niesprzyjających warunków pogodowych chcieliby zachować dobrą kondycję i zdrowie w okresie jesienno-zimowym – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Serdecznie zapraszamy!

*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.