Komunikat: Przygotuj się do Wielkanocy z Biedronką

Grafika składa się z dwóch wielkanocnych koszyczków z zawartością na żółtym tle, kolorowych jajek i kwiatów znajdujących się poza nimi oraz logo Biedronki.

Przygotuj się do Wielkanocy z Biedronką

Czy przygotowaniom do Wielkanocy zawsze musi towarzyszyć świąteczna gorączka? Biedronka stara się obniżyć temperaturę przedświątecznych przygotowań, proponując atrakcyjne promocje. Już od 8 do 10 kwietnia, klienci Biedronki będą mogli kupić m.in. dekoracje świąteczne i inne artykuły przemysłowe, oszczędzając 50% wartości tańszego z produktów. Natomiast w najbliższy weekend na klientów czekają jajka w promocji 2+1 gratis przy zakupie trzech opakowań.

Biedronka zaprasza klientów na przedświąteczne zakupy w wydłużonych godzinach funkcjonowania swoich sklepów. Przypominamy również, że 10 kwietnia 2022 roku jest niedzielą handlową i wszystkie sklepy sieci Biedronka będą otwarte, natomiast w Wielką Sobotę wszystkie sklepy sieci czynne będą do godziny 13:00.

Wielkanocne dodatki w promocji

Nieodłącznym elementem Niedzieli Palmowej są palmy wielkanocne – klienci sieci Biedronka mogą je nabyć w cenie 4,99 zł za sztukę. Wielkanoc to również kolorowe pisanki. Aby atrakcyjnie się prezentowały w wielkanocnych koszyczkach, dostępnych w sklepach Biedronka już od 14,99 zł, warto zdecydować się na barwniki, owijki lub naklejki do dekoracji jajek (3,49 zł za opakowanie). W dniach 8 – 10 kwietnia we wszystkich sklepach sieci Biedronka obowiązywać będzie promocja na artykuły przemysłowe, tekstylia i zabawki, w tym wielkanocne ozdoby. Przy zakupie na jednym paragonie dwóch produktów z tych kategorii z kartą Moja Biedronka, klient otrzyma rabat w wysokości 50% na najtańszy z nich.

W weekend poprzedzający Święta Wielkanocne na klientów sieci Biedronka czeka m.in. wyjątkowa promocja na wszystkie jaja z chowu ściółkowego marki Moja Kurka. Od 9 do 10 kwietnia przy zakupie trzech opakowań jaj, z kartą Moja Biedronka, klient otrzyma rabat w wysokości najtańszego z nich w promocji 2+1.

Biedronka zawsze jest blisko polskich rodzin, szczególnie podczas przygotowań do wyjątkowych Świąt Wielkanocnych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przedświąteczne akcje zawsze były różnorodne. Zależy nam na tym, żeby każdy znalazł w naszych sklepach jak najwięcej produktów ze swojej zakupowej listy. W tym roku tradycyjnie zadbaliśmy o to, aby nasi klienci mogli nabyć świąteczne specjały najwyższej jakości z zachowaniem troski o domowy budżet.

Wojciech Kozar, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

Święta na każdy smak

W okresie przedświątecznym szczególnie ważne są mięsa. W białym, świątecznym barszczu nie może zabraknąć białej kiełbasy, której cena zaczyna się już od 7,99 zł za półkilogramowe opakowanie. Na świątecznym stole świetnie zaprezentuje się też szynka wieprzowa bez kości w cenie 10,99 za kg przy zakupie innych produktów za min. 29 zł z Kartą Moja Biedronka czy polska gęś w cenie 14,99 zł/kg.

Z kolei amatorów pieczenia ciast zainteresuje przygotowana przez Biedronkę oferta na margarynę Kasia (opakowanie 250 g) w cenie zaledwie 1,99 zł przy (zakupie dwóch sztuk) czy kilogram twarogu Président w cenie 6,49 zł. Klienci sieci Biedronka mogą skorzystać również z oferty na czekoladowe figurki zwierzątek wielkanocnych, które można mieszać dowolnie w promocji 2+1 gratis z Kartą Moja Biedronka w ofercie do 10.04.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie: www.biedronka.pl/pl/gazetki