Everli w Lublinie! Zakupy spożywcze online z dostawą już godzinę od zamówienia

everli

Everli w Lublinie

Zakupy spożywcze online z dostawą już godzinę od zamówienia

Everli, firma zajmująca się realizacją i dostarczaniem zamówień on-line produktów spożywczych ze sklepów stacjonarnych, rozszerzyła swoje usługi na kolejne miasta, w tym Lublin. Z końcem sierpnia 2020 r. mieszkańcy Lublina będą mogli zrobić zakupy za pośrednictwem Everli w sklepach takich jak Auchan, Carrefour, Lidl czy Biedronka. Dodatkowo, nowi i obecni klienci, wpisując kod LUBLINFREE, otrzymają darmową dostawę do końca września.

- Cieszymy się, że model zakupów Everli sprawdza się w Polsce – obecnie naszą usługą objętych jest już 17 miast, w tym Lublin. Mamy nadzieję, że lublinianie przyjmą naszą usługę tak dobrze, jak mieszkańcy innych miast, a zakupy w Everli będą okazją do łatwych, szybkich i bezpiecznych zakupów bez wychodzenia z domu – mówi Anna Podkowinska-Tretyn, Dyrektor Generalna Everli. Dołączanie kolejnych miast i rozwój Everli to także zwiększanie zatrudnienia i kolejne miejsca pracy w danym mieściedodaje Anna Podkowińska.

Model zakupowy Everli polega na realizacji zamówienia przez przeszkolonego szopera, który kompletuje i dostarcza zakupy pod same drzwi. Za realizację zamówienia odpowiada dedykowany ku temu pracownik, który – w razie potrzeby – jest w stałym kontakcie z klientem. Jeżeli w sklepie nie ma odpowiednich artykułów, a zamówiony produkt można zamienić na inny – szoper informuje o tym fakcie telefonicznie i ustala wybór zamienników.

Zrobienie zakupów możliwe jest za pomocą strony www.everli.pl oraz aplikacji mobilnych w systemach iOS i Android. Zamawianie zarówno przez aplikację, jak i stronę internetową jest wygodne, pozwala na złożenie zamówienia w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Zakupy można zrobić na przykład wracając z pracy czy czekając na autobus, a zaoszczędzony na ominięciu kolejek czas wykorzystać na przyjemności. Zamówienie, złożone zarówno przez aplikację mobilną, jak i stronę www może być edytowane aż do ostatniej chwili. Użytkownicy wybierają odpowiadający im termin dostawy, mając do dyspozycji godzinne okna dostaw (np. między godziną 19:00 a 20:00). Takie wąskie okna nie wymagają od klienta kilkugodzinnej dyspozycyjności i tym samy nie zaburzają planu dnia.

- Dzięki Everli, dostawy zakupów spożywczych w Polsce weszły na wyższy poziom. Klienci chętnie zamawiają przez internet produkty, które do tej pory woleli wybierać samodzielnie. Zmiana ta dokonała się dzięki temu, że za skompletowanie i dostarczenie zamówienia klienta odpowiada przeszkolony Szoper, który jest niejako asystentem klienta. Starannie wybiera produkty tak, aby były one świeże i najwyższej jakości, zupełnie tak jakby robił zakupy do siebie do domu. Dodatkowo, wszystkie dostawy realizowane są z zachowaniem bezpiecznej odległości (w formie bezdotykowej), a płatności odbywają są bezgotówkowo mówi Anna Podkowinska-Tretyn, Dyrektor Generalna Everli.

Z racji sytuacji związanej z pandemią i dużym zainteresowaniem zakupami on-line, Everli zwiększyło liczbę szoperów, co przełożyło się na stosunkowo krótki czas oczekiwania na realizację zamówień. Koszyki w porównaniu z czasem sprzed pandemii zwiększyły się średnio o 70-100% - przez kilka ostatnich miesięcy firma odnotowała większą liczbę nowych rejestracji, niż przez 3 lata działalności. W czasie największych obostrzeń dotyczących wychodzenia z domu, wzrost nowych klientów sięgał nawet 1000% w odniesieniu do czasu sprzed kilku miesięcy.

Everli stale monitoruje sytuację związaną z COVID-19, reagując na bieżąco np. poprzez dwukrotne wprowadzenie darmowych dostaw dla seniorów – osób 60+, które są szczególnie narażone na zachorowanie czy powikłania związane z zakażeniem koronawirusem.

 

# # #

Everli to najszybciej rozwijająca się w Europie platforma służąca do zakupów spożywczych on-line. Pomysł narodził się z rosnącej potrzeby oddania ludziom jednej z najcenniejszych rzeczy w życiu: ich czasu. Użytkownicy Everli mogą dokonywać zdalnych zakupów w swoich ulubionych sklepach, wybierać produkty z ich różnorodnej oferty oraz korzystać z licznych promocji. Dodatkowym atutem jest realizacja zamówienia na określoną godzinę, tego samego dnia, przez dedykowanego szopera, który odpowiada zarówno za zakupy, transport, jak i dostawę do domu. Usługa jest dostępna w 17 miastach Polski.