Charytatywny turniej piłkarski Mistrzostwa IT 2022 – relacja

 

Charytatywny turniej  piłkarski
Mistrzostwa IT 2022 - relacja

 

W sobotę 11 czerwca 2022 r. w Lublinie odbyła się 8 edycja charytatywnego turnieju piłkarskiego Mistrzostwa IT. Celem turnieju była zbiórka środków na wsparcie funkcjonowania ośrodków dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo, ale także promowanie prozdrowotnych, społecznych i wychowawczych wartości sportu. Mistrzostwa stały się dobrą okazją na wspólne spędzenie czasu dla zawodników.

Tytuł Mistrza IT 2022 zdobyła reprezentacja Edge One Solution z Lublina. Wicemistrzem została drużyna Britenet. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Techni Schools.
W rozgrywkach wzięli udział przedstawiciele wszystkich branż technologicznych, a także specjaliści różnych dziedzin. W całym turnieju wystąpiło 163 zawodników reprezentujących 14 drużyn z całej Polski.

Firmy, których reprezentanci grają w turnieju, przekazują darowizny dla dzieci z ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Ofiarowane
środki przeznaczane są na pokrycie kosztów: wyjazdów na wypoczynek dla dzieci z ubogich rodzin, zajęć edukacyjnych i wyrównawczych, utrzymania ośrodków (posiłki, energia, itp.).

Więcej informacji o turnieju oraz relację z wydarzenia można zobaczyć na naszej stronie internetowej: http://www.mistrzostwait.pl/oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/mistrzostwait