Wyspa Piratów, czyli ferie zimowe w VIVO!

 

Wyspa Piratów,
czyli niezwykłe ferie zimowe
w VIVO! Lublin

 

Zimowy wypoczynek w mieście wcale nie musi być nudny, a będzie można się o tym przekonać w dniach 13-25 stycznia w VIVO! Lublin. Pojawi się tu wystawa interaktywna „Wyspa Piratów”, podczas której najmłodsi choć na chwilę przeniosą się do bajkowego świata korsarzy morskich, pełnego tajemniczych skrzyń ze skarbami. W trakcie wydarzenia na maluchy czekać będzie moc niecodziennych atrakcji m.in.: zadanie polegające na rozszyfrowaniu kodu otwierającego kłódkę do ukrytych kosztowności, nauka wiązania lin żeglarskich czy Wyspa Skarbów usypana z aksamitnego i antybakteryjnego piasku kinetycznego. Wszystkie aktywności w ramach ferii zimowych są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Już 13 stycznia VIVO! Lublin zamieni się w pełną tajemnic Wyspę Piratów. Wszystko za sprawą aktywności, które centrum handlowe przygotowało z myślą o zbliżających się feriach zimowych w województwie lubelskim. Na najmłodszych i ich rodziców czekać będzie moc niecodziennych atrakcji. Pojawi się tu statek piracki, na którym ukryta zostanie skrzynia ze skarbami. Aby ją zdobyć, maluchy będą musiały wykonać zadanie polegające na rozszyfrowaniu kodu otwierającego kłódkę. Ponadto podczas bosmańskich warsztatów zręcznościowych uczestnicy nauczą się wiązać węzły żeglarskie. Z kolei na Wyspie Skarbów, usypanej z aksamitnego i antybakteryjnego piasku kinetycznego, dzieci będą mogły stworzyć oryginalne konstrukcje. Nie zabraknie legendarnego pirackiego tronu – idealnego miejsca do wykonania pamiątkowych fotografii. Organizatorzy na ten wyjątkowy czas przygotowali również szereg zabaw zręcznościowych m.in.: przechodzenie pod tyczką czy rzucanie obręczy z lin na wystające pirackie haki.

Wejście do strefy eventowej odbędzie się przez wielkie koło sterowe, które wprowadzi uczestników w karaibski klimat pirackich przygód. Nad przebiegiem wydarzenia czuwać będą animatorzy na czele z Kapitanem – Czerwoną Papugą.

- Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na interaktywną wystawę „Wyspa Piratów”. Przygotowana przez nas akcja to połączenie atrakcyjnych ekspozycji, gier i zabaw, a także warsztatów pobudzających kreatywność. Liczymy, że zaproponowane aktywności spodobają się najmłodszym lublinianom i będą ciekawą alternatywą dla wszystkich uczniów i przedszkolaków pozostających w mieście na czas trwania zimowej przerwy szkolnej - mówi Małgorzata Daca-Gardynik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Wystawa czynna będzie codziennie w godzinach 10.00-18.00, z wyjątkiem 19 stycznia (niedziela), kiedy otwarta będzie dla klientów od godziny 11.00 do 18.00.

Serdecznie zapraszamy!


*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.