Ferie teatralne w Centrum Kultury

Ferie teatralne w Centrum Kultury

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Dla wszystkich, którzy szukają pomysłów jak nie nudzić się w przerwie zimowej, Pracownia Sztuczka przygotowała kilka propozycji. Zapisy jeszcze trwają!

Dzieci w wieku 7-12 lat zapraszamy do spędzenia ferii zimowych na scenie. Od poniedziałku do piątku w przestrzeniach CK będą odbywać się zajęcia, które pozwolą spróbować swoich sił w różnych dziedzinach i formach teatralnych. W programie Ferii teatralnych każdy znajdzie coś dla siebie: od malowania plansz i teatru Komischibai, przez tworzenie lalek teatralnych, po budowanie roli czy tworzenie scenografii. Będziemy pracować w grupach tematycznych uwzględniających potrzeby samych uczestników. Każdego dnia przewidziana jest również projekcja filmu i obiad. Natomiast w piątki zaprosimy rodziców na pokazy pracy warsztatowej.
Przed nami też seanse w ramach Kina Sztuczki. W programie znalazły się zarówno animacje jak i filmy familijne, wśród których znajdziemy też filmy prezentowane podczas festiwalu Kino Dzieci.

Ferie teatralne odbywają się w systemie 5-dniowym: 13-17 stycznia lub 20-24 stycznia

Seanse Kina Sztuczka wyświetlane będą w terminach 13-17 oraz 20-24 stycznia o godzinie 9:00 lub 11:00