Wizytówki firmowe

ZŁOTY KLUCZ Hotel, Restauracja

ZŁOTY KLUCZ - Hotel i Restauracja

Trojaczkowice 33, koło Lublina
tel.: 502 517 312; 515 701 419
e-mail:zlotyklucz@onet.com.pl
e-mail:biuro@zlotyklucz.lublin.pl

**Tanie pokoje hotelowe w Hotelu Złoty Klucz **

Złoty Klucz oferuje pokoje hotelowe w różnych standardach. Goście oczekujący standardu biznesowego mają do dyspozycji pokoje biznesowe. Jest tu stały dostęp do Internetu, faxu, TV, bussines roomu przeznaczonego do spotkań i wszelkich niezbędnych multimediów. Jeżeli będziesz w Lublinie i szukasz pokoju do zatrzymania się to musisz koniecznie sprawdzić ofertę Złotego Klucza. To, do czego możesz mieć pewność to, to, że będziesz miał miłe wspomnienia. Nasze pokoje gościnne znajdują się w świetnej lokalizacji przy trasie: Lublin – Kraśnik – Rzeszów, zaledwie 15 minut od centrum.

Wypoczynek w naszych pokojach hotelowych możesz połączyć także z wizytami w restauracji.

Każdy z gości naszej restauracji może zasmakować świetnych i świeżych potraw z całego świata serwowanych przez naszych kelnerów i przygotowywanych przez szefa kuchni. Zapraszamy każdego, kto szuka chwili wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku i pragnie dobrze zjeść a także wypocząć czy to samemu czy z rodziną w wyjątkowym miejscu przy smacznym jedzeniu

Cennik:  Ceny uzależnione są od rodzaju pokoju, a także terminu, w jakim chcesz dokonać rezerwacji.

To, co możemy zagwarantować to, to, że dobrze zjesz i odpoczniesz.

**Wnętrza biznesowe w Hotelu Złoty Klucz **

Złoty Klucz jest także świetnym miejscem do przeprowadzenia konferencji. Profesjonalne i dobrze wyposażone wnętrza biznesowe znakomicie nadają się do organizacji szkoleń, konferencji czy imprez firmowych. Wynajmij naszą salę konferencyjno – balową dla 130 osób. Jest ona w pełni klimatyzowana, wyposażona w sprzęt audiowizualny, TV oraz bezprzewodowy Internet. Dobre wyposażenie to więcej niż połowa sukcesu w przeprowadzaniu konferencji czy spotkań biznesowych.

 

 więcej o ZŁOTYM KLUCZU na
www.zlotyklucz.lublin.pl