Wizytówki firmowe

KMICIC -Hotel i Restauracja

ZAJAZD KMICIC - Hotel, Restauracja

Zemborzyce Dolne 62,  20-492 Lublin
tel. +48 606 978 444
Recepcja:biuro@kmicichotel.pl
Rezerwacja: rezerwacje@kmicichotel.pl

Zajazd Kmicic otwiera swoje bramy i zaprasza Szanownych Gości! Oddajemy do Państwa dyspozycji kompleks obiektów położonych w sąsiedztwie Lublina, Zalewu Zemborzyckiego i lasów kraśnickich. Wyjątkowa architektura budynków Zajazdu stanowi wspaniałe połączenie wystrojów rodem ze szlacheckiego dworu - z nowoczesnego luksusem. To idealne miejsce do spotkań, biesiad i wypoczynku...

W części hotelowo-konferencyjnej obiektu dysponujemy:
* 11 pokojami gościnnymi

* 2 przestronnymi salami bankietowymi.

Na naszych Gości czeka szereg udogodnień - m.in. bezprzewodowy internet, bezpłatny parking i plac zabaw dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową kuchnię, niepowtarzalną atmosferę i profesjonalną obsługę.

W części restauracyjnej dysponujemy również 2 salami jadalnymi i salą taneczną z barkiem. Obydwie części łączy zaciszny dziedziniec, na którym w okresie letnim są serwowane potrawy z grill'a. Kuchni na świeżym powietrzu możemy również skosztować przed restauracją, gdzie funkcjonuje ogródek piwny.

Hotel Kmicic zapewnia profesjonalne zaplecze do organizacji  imprez integracyjnych dla firm i konferencji. Usytuowanie obiektu w bliskim sąsiedztwie Lublina daje możliwość dojazdu środkami komunikacji miejskiej.

więcej o Zajeździe KMICIC na
www.kmicichotel.pl