Wizytówki firmowe

HUZAR Hotel

HUZAR - HOTEL

20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 9
tel. 81 533-05-36
e-mail: huzar@amwhotele.pl
Centrum ; Dworzec PKP/PKS - 3km

O Hotelu
Hotel Huzar w Lublinie położony jest w centralnej, a przy tym spokojnej części miasta. Oferuje swoim Gościom duże i wygodne pokoje. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor (TV-SAT), telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty z czajnikiem elektrycznym, miejsce do wypoczynku i do pracy oraz stałe łącze internetowe.
W wybranych pokojach: klimatyzacja, lodówka, suszarka do włosów.
Przy hotelu - duży parking.

Pokoje
1-osobowe SGL-19 (w tym 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych)
2-osobowe TWN: 83
2-osobowe DBL: 19
Studio: 4 
Apartament: 3
Łącznie: 128 pokoi i 214 miejsc

Konferencje
W hotelu znajduje się 7 profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych. Organizowane są m.in.: konferencje, szkolenia menedżerskie, szkolenia zamknięte dla firm połączone z integracją oraz spotkania.
Hotel posiada następujące rodzaje sal konferencyjnych:
sala duża (80 do 133 miejsc siedzących), 3 sale średnie (36 do 40 miejsc), sala mała (25 do 30 miejsc), 2 business room (12 do 20 miejsc). Wszystkie sale wyposażone są w łącza internetowe.

Gastronomia
Restauracja hotelowa serwuje śniadania, dania obiadowe, serwisy kawowe, kolacje dla Gości hotelowych, a także organizuje przyjęcia okolicznościowe, imprezy integracyjne, wesela, bankiety, wieczorki z grillem w ogrodzie hotelowym, itp. Od piątku do niedzieli restauracja zaprasza na dancingi z orkiestrą.

więcej o Hotelu HUZAR na
https://amwhotele.pl/