Wizytówki firmowe

EUROPEJSKI OŚRODEK INTEGRACYJNY Hotel

EUROPEJSKI OŚRODEK INTEGRACYJNY
Hotel, Restauracja
21-025 Niemce,  ul. Lubelska 160
tel.(81) 756-17-64
tel./fax (81) 756-16-81
e-mail: integracyjny.niemce@vp.pl

Jesteśmy firmą bardzo prężnie rozwijającą się na rynku organizacji przyjęć okolicznościowych i hotelarskim. Naszą działalność rozpoczęliśmy w roku 2000 i od tego czasu stanowimy poważną konkurencję dla firm o podobnym profilu działających w woj. lubelskim a to za sprawą niskich cen przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu oferowanych przez nas usług. Specjalizujemy się w organizacji konferencji i szkoleń oraz spotkań biznesowych, zjazdów, imprez okolicznościowych i wesel.

Hotel
Zapraszamy Państwa do korzystania z hotelu, do Waszej dyspozycji oddajemy 15 pokoi dwuosobowych z pełnym wyposażeniem.

Zapewniamy miejsca parkingowe na terenie zamkniętym.

Restauracja
Niepowtarzalna atmosfera nie opuszcza nas, gdy wstępujemy w progi restauracji. Uderza nas interesujący i oryginalny wystrój oraz przestronne wnętrza, które w połączeniu z wykwintnym menu zadowolą nawet najwybredniejsze gusta.

Sezonowy ogródek oświetlony blaskiem świec stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w pamięci ucztujących. Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie. Unikamy standardowych ofert przywiązując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Konferencje i szkolenia
Do dyspozycji Państwa przekazujemy trzy sale do wykorzystania na konferencje i szkolenia oraz hotel z pełnym wyposażeniem (30 miejsc noclegowych).

Ogród z ławkami na terenie zamkniętym umożliwia spędzenie przerw w szkoleniach i konferencjach w przyjemnym nastroju, na świeżym powietrzu. Zakończone szkolenia, konferencje można zwieńczyć imprezą integracyjną przy akompaniamencie zespołu muzycznego lub przy grillu i zimnym piwie z beczki.

więcej o EUROPEJSKI OŚRODEK INTEGRACYJNY >>