Zjazd Lublinerów 2023 wolontariat

Zostań wolontariuszem podczas Zjazdu Lublinerów 2023

Termin: do 26 marca 2023

Lublinerzy to potomkowie lubelskich Żydów. Obecnie rozproszeni są po całym świecie. Jednak w lipcu 2023 roku wrócą do Lublina, aby spotkać się ponownie i poznać miasto, z którego pochodzą ich bliscy. Podczas Zjazdu Lublinerów spotkają obecnych mieszkańców Lublina, dlatego potrzebni będą wolontariusze, którzy pomogą przyjezdnym odnaleźć się w naszym mieście i ułatwią poznawanie go. Rekrutacja wolontariuszek i wolontariuszek na Zjazd Lublinerów trwa.

Szukamy osób otwartych i sumiennych które, znają język angielski na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację (mile widziana jest także znajomość języków francuskiego i hebrajskiego). Przed rozpoczęciem Zjazdu wolontariusze wezmą udział w szkoleniach. Wszyscy chętni będą uczestniczyć podczas Zjazdu (2-7 lipca 2023) w zorganizowanych wycieczkach, spotkaniach, warsztatach, spacerach i wszystkich innych atrakcjach.

Jest to unikatowa okazja, aby uczestniczyć w organizacji międzynarodowego wydarzenia, a dzięki niemu nabyć cenną wiedzę i doświadczenie, a także zawrzeć nowe znajomości. Po zakończeniu Zjazdu wolontariusze otrzymają zaświadczenia.

Na zgłoszenia czekamy do 26 marca.
Spotkanie organizacyjne 1 kwietnia o godz. 10:00.

Więcej:
Więcej informacji w kalendarium Ośrodka: https://teatrnn.pl/kalendarium/informacje/zostan-wolontariuszka-wolontariuszem-podczas-zjazdu-lublinerow-2023/
Formularz zgłoszeniowy: https://wolontariatlublinerzy.konfeo.com/pl/groups