W sobotę 25 maja 2024 r. w Lublinie odbyła się 10 edycja charytatywnego turnieju piłkarskiego Mistrzostwa IT. Celem turnieju była zbiórka środków na wsparcie funkcjonowania ośrodków dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo, ale także promowanie prozdrowotnych, społecznych i wychowawczych wartości sportu. Mistrzostwa stały się dobrą okazją na wspólne spędzenie czasu dla zawodników.

Tytuł Mistrza IT 2024 zdobyła reprezentacja Britenet z Lublina. Wicemistrzem została drużyna eLeader. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja z Niepublicznego Technikum Programistycznego Techni Schools.

W rozgrywkach wzięli udział przedstawiciele wszystkich branż technologicznych, a także specjaliści różnych dziedzin. W całym turnieju wystąpiło 119 zawodników reprezentujących 11 drużyn z całej Polski.

Firmy, których reprezentanci grają w turnieju, przekazują darowizny dla dzieci z ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Ofiarowane środki przeznaczane są na pokrycie kosztów: wyjazdów na wypoczynek dla dzieci z ubogich rodzin, zajęć edukacyjnych i wyrównawczych, utrzymania ośrodków (posiłki, energia, itp.).

Więcej informacji o turnieju oraz relację z wydarzenia można zobaczyć na naszej stronie internetowej:

http://www.mistrzostwait.pl/ oraz na
Facebooku:
https://www.facebook.com/mistrzostwait