Mikołajki w VIVO!

3 grudnia, w godz. 11.00-18.00

Hol główny na poziomie 0

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, tworzenie ekologicznych ozdób bożonarodzeniowych i mnóstwo słodkości – te i inne atrakcje czekać będą na najmłodszych klientów VIVO! Lublin już w najbliższą sobotę, 3 grudnia, w godz. 11.00-18.00.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W VIVO! Lublin pojawiły się już świąteczne dekoracje, a w najbliższą sobotę, 3 grudnia, centrum handlowe odwiedzi… Święty Mikołaj. Dzieci będą mogły zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i porozmawiać na temat świątecznych tradycji i zwyczajów. Na najmłodszych czekać będą również słodkie upominki.

To nie koniec atrakcji!
Tego dnia maluchy będą miały niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Pod czujnym okiem Świętego Mikołaja najmłodsi stworzą ekologiczne ozdoby świąteczne, m.in. lampiony z pomarańczy, a także stroiki i zawieszki na choinkę wykonane z suszonych owoców, szyszek, gałązek siana czy orzechów. Powstaną tu także renifery z filcu, aniołki z papieru, choinki z włóczki oraz mikołaje z wełny czesankowej. Wszystkie przygotowane ozdoby będzie można zabrać ze sobą, aby udekorować nimi swój dom. Organizatorzy zaplanowali także mnóstwo zabaw: zagadki świąteczne, układanie wierszyków, rebusy, świąteczny quiz i śpiewanie piosenek.


– W najbliższą sobotę, 3 grudnia, zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do VIVO! Lublin. Zawita tu bowiem wyjątkowy gość z mroźnej Laponii – Święty Mikołaj, który spotka się z najmłodszymi klientami naszego centrum handlowego. Mikołajki upłyną pod znakiem kreatywnej zabawy i z pewnością wprowadzą nas w magiczną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.