Zdrowie pod kontrolą w VIVO! Lublin 14.V.

Grafika składa się ze zdjęcia młodych lekarzy oraz z informacji o wydarzeniu podczas którego będziemy mogli zbadać stan swojego zdrowia.

Zdrowie pod kontrolą w VIVO! Lublin

14 maja 2022, godz. 10-18

Plac eventowy - poziom 0

W sobotę, 14 maja, centrum handlowe VIVO! zaprasza lublinian na akcję profilaktyczną, w trakcie której będzie można skontrolować stan swojego zdrowia. Bezpłatne badania w ramach wydarzenia „Zdrowie pod kontrolą”przeprowadzą członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

Akcja profilaktyczna w VIVO! Lublin to doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Warto więc wybrać się 14 maja do centrum handlowego na spotkanie ze specjalistami i skontrolować stan swojego organizmu. Na Placu Eventowym (poziom 0), w godz. 10.00-18.00, na wszystkich chętnych czekać będą m.in.: pomiar ciśnienia tętniczego i glikemii, porady dietetyczne, pomiar masy ciała i analiza jego składu, a także porady kosmetologiczne i przeglądy stomatologiczne.

- W imieniu członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland serdecznie zapraszamy na akcję profilaktyczną w VIVO! Lublin. Tym samym chcemy zachęcić wszystkich lublinian do regularnego wykonywania podstawowych badań diagnostycznych, które pozwolą odpowiednio wcześnie wykryć chorobę – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.


*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.