Wystawa Lego “INWAZJA GIGANTÓW” – Skende Shopping

minionkiNAJWIĘKSZA W EUROPIE WYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO®
INWAZJA GIGANTÓW
OTWARCIE 6 CZERWCA
ZAPRASZAMY DO 30 SIERPNIA 2020r.
SKENDE SHOPPING LUBLIN

INWAZJA GIGANTÓW TO MYŚL PRZEWODNIA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO®.
Bezprecedensowa ekspozycja imponuje rozmachem i skalą prezentowanych modeli: „Jedne są gigantyczne ze względu na wielkość, natomiast inne są gigantyczne w znaczeniu symbolicznym. Na wystawie prezentujemy bowiem wykonane w skali 1:1 figury znanych postaci ze świata sportu, nauki, kultury, filmu i bajek -czyli „gigantów” w swojej dziedzinie” - mówi Rafał Szymański organizator Wystawy.

Ekspozycja jest w 100% premierowa, żadna z makiet nie była dotychczas prezentowana w Lublinie.Najbardziej spektakularne spośród ponad 100 makiet:

• Rekonstrukcja 7-metrowego pojazdu Batmana™ -zbudowanemu z 900.000 klocków Batmobilowi towarzyszy wykonana w skali 1:1 figura inspirowana postacią Batmana™.

• Imponujący wielkością (5 m długości)i dbałością o każdy szczegół Plac św. Piotra wraz z Bazyliką i Kolumnadą z ponad 500.000 klocków. Jego powstanie w Stanach Zjednoczonych, przed trzema laty, było szeroko komentowane w mediach na wszystkich kontynentach. Specjalnie na wystawę makieta została przetransportowana samolotem z USA.

•Katedra Notre Dame-o wyjątkowości i jednocześnie wielkości ekspozycji świadczy fakt, że zbudowany przez nas model został uznany za największy na świecie i wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

•Galeria gwiazd i legend muzyki -Grzegorz Markowski, Krzysztof Zalewski, Elvis Presley i Freddie Mercury.

•Anna i Robert Lewandowscy przestawieni nie w strojach sportowych, lecz w eleganckich kreacjach.

•Tomasz Gollob i jego motocykl zbudowani ze 170.000 klocków.

• Przedstawione w skali 1:1 postacie inspirowane bohaterami książek i filmów o Harrym Potterze.

Siedem cudów świata - Najbardziej znane budowle, zarówno te starożytne (Piramida Cheopsa, Kolos Rodyjski, Posąg Zeusa), jak i nowe cuda świata (Wielki Mur Chiński, Posąg Chrystusa z Rio de Janeiro, Machu Picchu i Koloseum).

Świat bajek - Niezliczona ilość modeli inspirowanych najpopularniejszymi bohaterami bajek, takimi jak: Flinstonowie, Toy Story, Sponge Bob, Cars, Kicia Rożek, Smurfy, Żółwie Ninja, Miraculum, Minionki i hit wystawy -ogromna makieta wzorowana na bohaterach bajki „Król Lew”.

Zmysły - Fascynujące modele ukazujące budowę narządów człowieka, dzięki którym poznajemy otoczenie.Można zobaczyć precyzyjnie zbudowane z klocków m.in. ucho, język, oko, nos. Najmłodsi dzięki ciekawostkom zdobywają wiadomości na temat funkcjonowania organizmu.

Strefa gier - Jesteś fanem gier? Zobacz świat inspirowany komputerowymi hitami Minecraft i Fortnite. A dla zwolenników planszówek klasyka -Monopoly-jak wygląda handel nieruchomościami z klocków Lego?

Uśmiech na twarzach wzbudzi z pewnością ogromy stół z daniami „przyrządzonymi” z klocków, podczas gdy chwile grozy można przeżyć w pokoju strachów, czyli „przerażającym” miejscu tylko dla odważnych...FUN PARK Strefa zabawy klockami - Całkowicie nowa Strefa Zabawy o powierzchni ponad 300 m2 z krainą Friends, wielkim miastem wprost z Lego City, przestrzenią dla najmłodszych oraz niezliczoną ilością atrakcji i inspiracji do tworzenia własnych budowli.

3D Trick Gallery – Druga wystawa za 50% ceny
Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D -Zapraszamy dużych i małych na wspaniałą rodzinną zabawę, oryginalną randkę lub rozrywkę w grupie przyjaciół.
CO TO JEST? To największa galeria selfies w Polsce, przygotowana w najmniejszych szczegółach. Kilkadziesiąt interaktywnych obrazów, dedykowane oświetlenie, selfiestandy i mnóstwo detali, które pozwolą stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z Waszym udziałem.Zapraszamy do zakupu biletów COMBO –przy zakupie biletu na Wystawę budowli z klocków Lego,otrzymasz 50% zniżki na wystawę 3D Trick Gallery, największą interaktywną kolekcję obrazów 3D w Polsce.Szczegóły na stronie internetowej www.wystawaklockow.pl oraz www.3Dgallery.pl

 

Serdecznie zapraszamy