Weekend w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego 10-12.VII.

muszla

Weekend w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego

10-12 lipca 2020 r.

 

Koncerty lubelskich wykonawców i nieszablonowe warsztaty dla dzieci i dorosłych. Wszystko to, bez czego nie wyobrażacie sobie lata w mieście, znajdziecie w sercu Lublina, czyli w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego.

Już w piątek zapraszamy na koncert duetu Sokołowski-Menet. Soliście Teatru Muzycznego w Lublinie — Patrycjuszowi Sokołowskiemu towarzyszył będzie na fortepianie Gabriel Menet. Czeka nas duża dawka wspaniałej muzyki i przebojów w pięknych aranżacjach.
W sobotę zagra Standard Brass Band. Ich repertuar obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej.
Niedzielny wieczór należał będzie do duetu Jarząbek-Jurkiewicz. Od kiedy w 2015 roku duet wydał płytę z piosenkami Jaromira Nohavicy, kojarzony jest głównie z wykonywaniem błyskotliwych interpretacji utworów tego artysty. Adam Jarząbek i Jarek Jurkiewicz zapowiadają wydanie autorskiego albumu na drugą połowę 2020 roku i to właśnie głównie autorskie piosenki zaprezentują lubelskiej publiczności.
Ponadto w programie weekendu znajdziemy nieszablonowe warsztaty dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi wezmą udział w zajęciach Karuzeli Sztuki z cyklu Słoneczna Plantacja, pójdą także na Spacer przyrodniczy z Inspektorem Bywakiem. Na warsztatach Recyklingowe tkanie poznamy różne sploty tkackie oraz techniki wykończeń tkaniny. Na chętnych czekają także otwarte warsztaty szachowe.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.
Odwiedź profil Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim na Facebooku.
Każdy uczestnik wydarzenia zostanie poproszony o wypełnienie oświadczenia o stanie swojego zdrowia zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego.