SVIVO! Lublin nie zwalnia tempa, czyli ciąg dalszy wakacyjnych atrakcji na tarasie widokowym

Kino Letnie na

VIVO! Lublin nie zwalnia tempa, czyli ciąg dalszy wakacyjnych atrakcji na tarasie widokowym

Do końca wakacji klienci VIVO! Lublin będą mieli niepowtarzalną okazję, aby spędzić kreatywny i bardzo aktywny czas na dachu obiektu. Wszystko za sprawą trwającego cyklu „Taras pełen atrakcji”, podczas którego na miłośników rozrywki na świeżym powietrzy czeka szereg zajęć i warsztatów. Odbywają się tu seanse filmowe, pokazy barmanów i iluzjonistów, sobotnie treningi pod okiem trenerów personalnych oraz rodzinne warsztaty. W tym sezonie wydarzenia zaplanowane są ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa. Udział w zabawach zorganizowanych w ramach „Tarasu pełnego atrakcji” jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Do 30 sierpnia mieszkańcy Lublina i okolicznych miejscowości mogą wziąć udział w wydarzeniach przygotowanych przez centrum handlowe VIVO! w ramach wakacyjnego cyklu „Taras pełen atrakcji”. Na wszystkich zainteresowanych, na dachu obiektu, czekają m.in. projekcje filmowe, rozrywkowe pokazy barmańskie wraz z degustacją, zajęcia sportowe pod czujnym okiem profesjonalistów, a także niedzielne warsztaty kreatywne dla całych rodzin.

Wygodne leżaki, lekkie i przyjemne seanse oraz malowniczy krajobraz w tle - tak pokrótce wyglądają plenerowe projekcje w lubelskim VIVO!. W każdy czwartek, o godz. 21.00, odbywają się tu wakacyjne seanse filmowe na tarasie widokowym. O poszczególnych projekcjach, w internetowych sondażach, decydują miłośnicy wakacyjnego cyklu. Ankiety z filmowymi propozycjami są dostępne od czwartku do poniedziałku na oficjalnym profilu VIVO! Lublin na Facebooku, a tytuły wytypowanych produkcji kinomani poznają w każdy poniedziałek. Równie interesująco wyglądają rozrywkowe piątki, czyli cykliczne pokazy iluzji, warsztaty magiczne, pokazy barmańskie oraz spotkania z aktorami teatru improwizacji – Poławiacze Pereł Improv. Wszystkie wydarzenia w ramach rozrywkowych piątków odbywać się będą w godz. 18.00-20.00. W każdą wakacyjną sobotę na tarasie widokowym VIVO! Lublin zapowiadają się iście sportowe przedpołudnia. Organizatorzy przewidzieli tu m.in.: zajęcia dla zdrowego kręgosłupa, jogę dla najmłodszych, ćwiczenia z trenerem personalnym oraz trening dla kobiet w ciąży. Wszystkie aktywności odbywają się w godz. 09.00-12.00. Podsumowaniem weekendów pełnych atrakcji są rodzinne niedziele i towarzyszące im niespodzianki. Kolejne kreatywne warsztaty w ramach wspomnianego cyklu odbędą się 16 sierpnia, w godz. 11.00-15.00, a będą to wyjątkowe zajęcia archeologiczne przygotowane z myślą o wszystkich miłośnikach historii.

Szczegóły wakacyjnych aktywności na tarasie widokowym VIVO! Lublin znaleźć można na stronie internetowej vivo-lublin.pl oraz profilu Facebook

Wszystkie wydarzenia odbędą się z uwzględnieniem aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju i zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Na miejscu zachowywane będą szczególne środki ostrożności - do dyspozycji gości pozostanie płyn do dezynfekcji rąk, a w czasie zajęć siedzących pomiędzy niespokrewnionymi uczestnikami utrzymana zostanie 2-metrowa, bezpieczna odległość.

Przypomnijmy, że ogólnodostępny taras odwiedzać można codziennie w godzinach otwarcia obiektu, w tym w niedziele niehandlowe. Znajduje się tu część wypoczynkowa, ławki, plac zabaw dla dzieci i zewnętrzna siłownia a także ścieżki z roślinnością na górnym poziomie.

HARMONOGRAM:

Czwartkowe Kino Letnie (od godz. 21.00):

 • 06.08, 13.08, 20.08, 27.08

Rozrywkowe piątki (18.00-20.00):

 • 14.08 pokazy iluzjonisty
 • 21.08 – spotkanie z aktorami Poławiacze Pereł Improv Teatr
 • 07.08, 28.08 – pokazy barmańskie

Sportowe soboty (godz. 09.00-12.00):

 • 09.00-10.00 – zajęcia zdrowego kręgosłupa dla seniorów i nie tylko
 • 09.00-10.00 – zajęcia z jogi dla dzieci
 • 10.00-12.00 – zajęcia z trenerem personalnym (trening na siłowni plenerowej)
 • 10.00-11.00 – zajęcia dla kobiet w ciąży
 • 11.00-12.00 – tabata dla młodzieży i dorosłych

Rodzinne niedziele (godz. 11.00-15.00):

 • 16.08 – warsztaty archeologiczne
 • 30.08 – strefa rowerowa

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz obserwowania fanpage’a Facebook i oficjalnej strony VIVO! Lublin!


*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.