Ruszyła wakacyjna trasa SKENDE i IKEA – srebrna kapsuła w trasie!

Niezwykł- trasaRuszyła wakacyjna trasa SKENDE i IKEA

 

Niezwykła srebrna kapsuła SKENDE i IKEA wyruszyła w trasę, aby odwiedzić Lublin i Nałęczów. W każdy weekend sierpnia przez dwa dni będzie można spotkać ją w przestrzeni miejskiej – wszędzie tam, gdzie mieszkańcy chętnie spędzają wolny czas. To idealna okazja, aby wziąć udział w kreatywnych grach
i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania m.in.: darmowe zakupyw IKEA oraz karty podarunkowe do SKENDE.

- Na co dzień mamy przyjemność gościć mieszkańców Lublina i okolic w naszych przestrzeniach. W tym roku chcieliśmy zachęcić, aby odkryć nas na nowo, jednocześnie umożliwiając spędzenie wolnego czasu w atrakcyjnych przestrzeniach miejskich. Wierzymy, że nasza niestandardowa akcja doskonale wpisze się w charakter kulturalnych i rozrywkowych wydarzeń Lublina i będzie miłym wakacyjnym akcentem.– mówi Jacek Garbaczewski, Dyrektor Centrum Handlowego SKENDE Shopping.

W pierwszej kolejności kapsuła pojawiła się na Błoniach Zamku Lubelskiego, gdzie w minioną sobotę i niedzielę, w godzinach od 10:00 do 18:00 mieszkańcy mogli sprawdzić swoje siły m.in. w grze pamięciowej. Osoby, które na specjalnie przygotowanej makiecie wskazały największą ilość kart pasujących do siebie, otrzymały atrakcyjne nagrody. Organizatorzy łącznie przewidzieli aż 1 000 kart podarunkowych do wykorzystania w SKENDE, które rozdadzą mieszkańcom podczas całej akcji.

Ale to nie wszystko. Miłośnicy kreatywnych zadań też mogli znaleźć tu coś dla siebie – specjalny konkurs, w którym trzeba wykazać się pomysłowością i odpowiedzieć na pytanie umieszczone na karcie. Na koniec wakacyjnej trasy, spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną trzy najbardziej ciekawe. Do wygrania są darmowe zakupy w sklepie IKEA Lublin. Laureat pierwszej nagrody otrzyma 1 000 zł do wydania, drugiej - 700 zł i trzeciej 500 zł. Aby wziąć udział w konkursie trzeba zgłosić się do kapsuły po specjalną kartę, napisać tam swoją odpowiedź i wrzucić do oznakowanej skrzynki.

Już w najbliższy weekend (8-9 sierpnia) niezwykła kapsuła odwiedzi Nałęczów, gdzie pojawi się podczas 15. Międzynarodowych Zawodów Balonowych. Atrakcje i gry dostępne będą w godzinach od 10:00 do 18:00. Szczegółowy harmonogram wakacyjnej trasy SKENDE i IKEA znajduje się poniżej. Akcja trwa do 30 sierpnia.

Harmonogram trasy kapsuły:

  • 8-9 sierpnia – Smakujemy Lato w Nałęczowie – 15. Międzynarodowe Zawody Balonowe
  • 15-16 sierpnia – Błonia przy tamie nad Zalewem Zemborzyckim
  • 22-23 sierpnia – Błonia pod Zamkiem
  • 29-30 sierpnia – Centralny Plac Zabaw przy Centrum Kultury w Lublinie

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej SKENDE: www.skendeshopping.pl/pl-pl/niezwykla-trasa


O centrum handlowym SKENDE Shopping:

Centrum handlowe SKENDE Shopping ze sklepem IKEA w Lublinie jest jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce. W sumie na powierzchni 57 500 m kw. klienci mogą skorzystać z oferty sklepu IKEA o powierzchni 33 500 m kw. oraz centrum handlowego o powierzchni 24 000 m kw. z blisko 50 różnymi sklepami i punktami usługowymi oraz drugim sklepem sieci TK Maxx w Lublinie. Na terenie centrum znajduje się wiele punktów przyjaznych rodzinom, miejsc wspólnego odpoczynku i zabaw dla dzieci. Klienci mają do dyspozycji parking na 2 000 samochodów.