Weekendowy program Mostu Kultury zabrzmi w Muszli Koncertowej!

Weekendowy program Mostu Kultury zabrzmi w Muszli Koncertowej!

 

W związku ograniczeniami wynikającymi z wytycznych sanitarnych i administracyjnych, dotyczących organizacji wydarzeń plenerowych w czasie pandemii COVID-19 niestety nie możemy w najbliższy weekend spotkać się na Moście Kultury. Mamy jednak plan M - zielona Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim!

To bezpieczna przestrzeń, sprawdzona podczas seansów Kina pod gwiazdami. A Wasze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.
Orkiestra św. Mikołaja, Czarne Lwy z Przedmieścia, grupa Niewinni oraz Zbyszek Kowalczyk zabrzmią równie dobrze w cieniu drzew Ogrodu Saskiego. Serdecznie zapraszamy!

3 lipca zapraszamy na koncert Orkiestry św. Mikołaja — Miastowa Sobótka. Tegorocznej Sobótce bliżej terminem do jej wschodniego odpowiednika, czyli święta Iwana Kupały obchodzonego według kalendarza juliańskiego 6 lipca. Noc Świętojańska ma też niezwykłe znaczenie dla Orkiestry Świętego Mikołaja, która zafascynowana tym letnim świętem celebruje je wraz ze swoimi fanami.
Przed nami także prawdziwy akustyczny wehikuł czasu zabierający słuchaczy do lat 60. i 70., czyli koncert Czarnych Lwów z Przedmieścia. Znana i uwielbiana z występów na Moście Kultury lubelska kapela gra jazzującą, stylową muzykę, która za każdym razem wprawia publiczność w pozytywne wibracje.
Niedziela to koncert grupy Niewinni oraz Zbyszka Kowalczyka. To postać doskonale znana z lubelskich i ogólnopolskich scen muzycznych. Znany jest z takich formacji jak Blueski, FSC Hot Rod, Telanges i Menezarch czy Cukierkotki. Od lat z powodzeniem koncertuje, promując w ten sposób bluesa i piosenkę autorską.
 

Szczegółowe opisy wydarzeń na Moście Kultury znajdują się w sekcji Wydarzenia naszej strony internetowej.
Odwiedź profil Muszli Koncertowej na Facebooku.
Odwiedź profil Mostu Kultury na Facebooku.