Mistrzostwa IT 2021- charytatywny turniej

Mistrzostwa_IT_small

 

 

Mistrzostwa IT 2021-

charytatywny turniej piłki nożnej

Mistrzostwa IT 2021 to cykl charytatywnych turniejów w piłkę nożną dla drużyn, które reprezentują firmy branży IT oraz reprezentacji szkół wyższych studentów kierunków informatycznych.

Celem Mistrzostw IT jest promocja i udzielenie wsparcia dla misji Dobrego Wychowania dzieci i młodzieży, realizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Równorzędnym celem Mistrzostw jest wyłonienie zwycięzcy, najlepszej reprezentacji firmowej branży IT oraz integracja i zbudowanie silnego i prężnie działającego środowiska firm i studentów IT.
Cykl składa się z dwóch turniejów lokalnych oraz turnieju finałowego, do którego wchodzą najlepsze drużyny z turniejów lokalnych.

Miejsca i terminy rozgrywek:

  • Warszawa – 11.09.2021 r.,
  • Lublin – 25.09.2021 r.,
  • Finał – Lublin – 26.09.2021 r.

 

Charytatywny turniej piłkarski „MISTRZOSTWA IT” odbywa się od 7 lat. W 2020 roku w turnieju wzięło udział 17 drużyn reprezentujących największe firmy sektora IT oraz organizacje studenckie największych uczelni. W zawodach uczestniczyło blisko 190 graczy.

Organizatorem turnieju jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo. Fundacja od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz dzieci i młodzieży. Misją Fundacji jest dobre wychowanie młodego pokolenia – ludzi o silnym systemie wartości, świadomych obywateli i dobrych patriotów, ludzi świadomie uczących się i pracujących dla wspólnot, w których żyją oraz osób sprawnych w działaniu społecznym i gospodarczym.

Podstawowym działaniem realizowanym przez Fundację jest prowadzenie w Lublinie dwóch placówek wsparcia dziennego, a także realizacja programu „Akademia Młodzieżowa” prowadzonego w pięciu ośrodkach młodzieżowych.

Uczestnicząc w nich, dzieci i młodzież, otrzymują wparcie wychowawcze, mają możliwość udziału w ciekawych zajęciach, wyjazdach i warsztatach, rozwijają zainteresowania, a także zdobywają cenne umiejętności, przydatne w dorosłym życiu. Działaniami, co roku objętych jest ponad 1000 młodych osób.

Zapisy drużyn do 20 sierpnia 2021 r. poprzez stronę internetową: www.mistrzostwait.pl

 

 

Więcej informacji o Mistrzostwach IT 2021: www.mistrzostwait.pl

Zajrzyj też na naszego Facebooka: www.facebook.com/mistrzostwait