Koncert Wiedeński z udziałem solistów polskich i europejskich scen operowych – Centrum Spotkania Kultur 6.III.

koncert wiedeński -plakat

 

Koncert Wiedeński z udziałem solistów polskich i europejskich scen operowych

6 marca 2020  r, o godz. 17:00


Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Bilety -  95-110 zł


 WYGRAJ BILETY!

Wyślij e-mail na adres monika@lsi.lublin.pl w tytule wpisz  "WIEDEŃSKI"
a w treści swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy. Na zgłoszenia czkamy do 1 marca 2020 r.

POWODZENIA!!!


 

Podczas Koncertu Wiedeńskiego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami  i dyrygentami w Polsce i Europie.

Wystąpią miedzy innymi Anna Ciereszko, Justyna Sławiec – Korzeń, Tomasz Tracz, Bartosz Nowak, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

wiedeński-artyści

 

Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa.

Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia! To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława
to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego".

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali  i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

 

rezerwacje- tel. 81 44 15 675, bilety grupowe POWYŻEJ 10 OS. - tel. 515 985 232
bilety online:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49214/Lublin/Koncert+Wiede%C5%84ski/