„Back to School”  – Powrót do szkoły z VIVO -29-30.VIII.

PowrótDOszkoły „Back to School”  - Powrót do szkoły z VIVO
29-30.VIII.

VIVO! Lublin przygotowało kolejny atrakcyjny powód do odwiedzin dla swoich klientów. Tym razem, w dniach 29-30 sierpnia, odbędzie się tu akcja prosprzedażowa „Back to School”, w której do wygrania są cenne nagrody, takie jak plecaki szkolne oraz słuchawki. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zrobić zakupy za m.in. 150 zł, okazać paragon w Punkcie Obsługi Promocji i odebrać upominki.

Powrót do szkoły? Tylko z VIVO! Lublin! W dniach 29-30 sierpnia odbędzie się tu prosprzedażowa akcja „Back to School”, przygotowana z myślą o uczniach, którzy już 1 września zasiądą w szkolnych ławach. Koniec sierpnia to czas finalnego kompletowania wyprawek szkolnych, warto więc wybrać się w tym czasie do centrum handlowego i wziąć udział w interesującym wydarzeniu. Mechanizm akcji „Back to School” jest bardzo prosty. Wystarczy zrobić zakupy za m.in. 150 zł (nagrodą będą słuchawki) bądź zakupy powyżej 250 zł (nagroda gwarantowana to plecak), połączyć maksymalnie dwa paragony, okazać dowody zakupu w Punkcie Obsługi Promocji i odebrać upominki. Przypominamy, że ilość nagród jest ograniczona.

- Początek roku szkolnego to niestety okres większych wydatków, ale w VIVO! Lublin wydawanie może się opłacić! W dniach 29-30 sierpnia serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów oraz ich rodziców do wspólnego świętowania powrotu do szkoły. Liczymy, że przygotowana przez nas akcja prosprzedażowa spotka się z dużym zainteresowaniem lublinian i będzie idealną propozycją dla rodziców przygotowujących wyprawki szkolne dla swoich pociech. Tym bardziej, że za zakupy nagrodzimy naszych klientów atrakcyjnymi nagrodami, które z pewnością przydadzą się wszystkim dzieciom w wieku szkolnym. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy - mówi Małgorzata Daca-Gardynik, Dyrektor VIVO! Lublin

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się w Punkcie Obsługi Promocji, który czynny będzie 29 sierpnia w godz. 10.00-21.00 oraz 30 sierpnia w godz. 10.00-20.00.


*********

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.