Informacje różne z Lublina i regionu

   Nadchodzi „Epoka lodowcowa” w Atrium Felicity

13 stycznia 2018 r, w godzinach 12.00-18.00

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny


„Epoka lodowcowa” zyskała w Polsce ogromną popularność. Do tej pory ukazało się pięć filmów z tej serii, które obejrzało w kinach w sumie ponad 12 milionów widzów. W najbliższą sobotę, 13 stycznia, Atrium Felicity przygotowało niespodziankę dla małych i dużych miłośników Wiewióra i Sida – spotkanie z bohaterami bajki i liczne atrakcje dla najmłodszych.

Odkąd w 2002 roku pojawiła się w kinach pierwsza część „Epoki lodowcowej”, dzieci i dorośli z entuzjazmem witają każdy nowy film z serii, która opowiada o przygodach sympatycznych bohaterów: leniwca Sida, tygrysa Diego i mamuta Mańka. Akcja dzieje się w epoce paleolitu, kiedy to zwierzęta migrowały, uciekając przed topniejącym lodem. Oprócz trzech głównych postaci, wielką popularność zyskał Scrat, czyli wiewiórka, która staje się bezpośrednią przyczyną kataklizmu.

Spotkanie z najpopularniejszymi bohaterami filmu będzie jedną z głównych atrakcji sobotniej imprezy. W Atrium Felicity pojawią się naturalnych rozmiarów figury 3D, w tym potężnego Mamuta Mańka czy drapieżnego tygrysa Diego. Dzieci będą mogły pobawić się także gigantycznymi puzzlami z filmowymi bohaterami, odwiedzić studio tatuażu oraz wziąć udział w warsztatach plastycznych. W strefie multimedialnej wyświetlone zostaną wszystkie filmy z serii „Epoka lodowcowa”. Nie zabraknie także standów multimedialnych z dostępem do oficjalnych gier z udziałem bohaterów wydarzenia.

Mimo upływu lat „Epoka lodowcowa” wciąż rozśmiesza i wzrusza nowe pokolenia młodych widzów. Z uwagi na popularność serii, postanowiliśmy zaprosić do Atrium Felicity znanych i lubianych bohaterów bajki.Przygotowane z myślą o najmłodszych klientach naszego centrum oraz ich rodzicach wydarzenie to oryginalny pomysł na rodzinną zabawę i niezwykła okazja dla najmłodszych, aby zaprzyjaźnić się z Wiewiórem i Sidem. Filmy z serii „Epoka lodowcowa” są nie tylko przyjemną rozrywką dla całych rodzin, ale jednocześnie uczą nas, jak ważne w życiu są chwile spędzone z najbliższymi i zaufanie przyjaciół – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, dyrektor Atrium Felicity.

Szczegółowe informacje oraz ofertę Atrium Felicity można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-felicity.pl.