Informacje różne z Lublina i regionu

 

 

 

Rusza drugi cykl spotkań „Biznes Lubelskie 2018”:
sztuka prezentacji receptą na sukces

30 sierpnia o godz. 16:30 w Hotelu Hampton by Hilton


Jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie? O tym opowiedzą wykładowcy drugiego cyklu bezpłatnych spotkań w ramach programu „Biznes Lubelskie 2018”. W role prelegentów wcielą się praktycy - szefowie firm, którym udało się odnieść sukces na rynku ogólnopolskim oraz dziennikarze TVP i Polsatu, którzy odsłonią tajemnice autoprezentacji. Najbliższe spotkanie w Lublinie odbędzie się 30 sierpnia o godz. 16:30 w Hotelu Hampton by Hilton.

Druga odsłona cyklu składa się z 24 spotkań w całym województwie lubelskim i adresowana jest głównie do przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu. O tym, jak osiągnąć sukces w biznesie na Lubelszczyźnie i skutecznie promować swoje przedsiębiorstwo, opowie Grzegorz Gruza, Wiceprezes Zarządu Bon Appetit Sp. z o. o.Z kolei redaktor Anna Dąbrowska, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana dziennikarka TVP3 Lublin, podpowie jak najlepiej zaprezentować się podczas publicznych wystąpień w biznesie oraz w rozmowie z mediami i przed kamerą.


Na konferencji pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego opowiedzą także o możliwościach atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych, tłumaczeń itp. Wydarzenie zakończy się wspólną kolacją, która będzie okazją do networkingu, czyli wymiany doświadczeń, dyskusji i wzajemnego poznania się uczestników.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona. Rejestracja do udziału odbywa się poprzez formularz na stronie internetowej: http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.


Spotkania z cyklu „Biznes Lubelskie 2018” organizowane są przez agencję Cumulus PR Sp. z o.o. oraz Grupę ITM na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.
,,Biznes Lubelskie 2018” to inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego skierowana do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu z Lubelszczyzny. Spotkania o charakterze szkoleniowo-informacyjnym organizowane są we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich. W inauguracyjnym cyklu programu, który zakończył się w pierwszym półroczu 2018 r., wzięło udział 1552 przedstawicieli z 1012 firm i instytucji. Wśród prelegentów pierwszego cyklu znaleźli się m.in. wybitni polscy sportowcy, którzy opowiadali o motywacji w biznesie.


Program wydarzenia:

  • 16.00–16.30 Rejestracja uczestników

  • 16.30–17.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz rozwoju lokalnej przedsiebiorczosci – prowadzacy z Urzedu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

  • 17.00–18.00 Jak produkty lokalne wprowadzic na rynek regionalny, krajowy i miedzynarodowy? Dobre praktyki – prelegent Grzegorz Gruza (Wiceprezes Zarzadu Bon Appetit Sp. Z o. o.)

  • 18.00–18.15 Przerwa kawowa

  • 18.15–19.15 Sztuka prezentacji. Jak dobrze zaprezentowac sie w rozmowie, podczas wystapienia publicznego i przed kamera – prelegent Anna Dabrowska (dziennikarz TVP3 Lublin)

  • 19.15 Konsultacje społeczne dotyczace weryfikacji potrzeb i oczekiwan w zakresie wspierania przedsiebiorczosci, poczestunek i networking


UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.
Rejestracja na spotkanie odbywa sie za posrednictwem formularza rejestracyjnego dostepnego pod adresem: www.invest.lubelskie.pl