Informacje o wydarzeniu w Galerii Labirynt


Galeria Labirynt
ul. ks. J. Popiełuszki 5, 20-052 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www.labirynt.com

 
   
 

Lato w mieście: twórcze warsztaty dla dzieci
Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
4, 11, 18, 25 sierpnia 2018 (soboty)


Galeria Labirynt zaprasza w sierpniu na sobotnie warsztaty twórcze dla dzieci. W programie są zajęcia dla różnych grup wiekowych. To doskonała okazja, aby dzieci poćwiczyły wyobraźnię oraz rozwinęły zdolności plastyczne, ale też na przykład przyswoiły nowe słowa w języku angielskim. Udział w warsztatach jest bezpłatny, potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Na zajęcia obowiązują zapisy.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

PROGRAM
*4.08, godz. 15.00 - Tiny Artists
– warsztaty twórcze z elementami nauki języka angielskiego; dla dzieci w wieku 3-6 lat; czas trwania 90 minut

Zajęcia rozwijają nie tylko wyobraźnię, twórcze i przestrzenne myślenie, lecz także zdolności językowe dzieci. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów przy pomocy rodziców/opiekunów wykonają prace plastyczne. Podczas gier i zabaw warsztatowych dzieci będą poznawały nowe słowa w języku angielskim.

* 11.08, godz. 12.00 - LOOK BOOK
– warsztaty twórcze wokół książki; dla dzieci w wieku 3-6 lat; czas trwania 60 minut

Zajęcia są inspirowane ciekawymi, starannie zaprojektowanymi i niebanalnymi książkami dla najmłodszych. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów przekonają się, że książka może być doskonałym punktem wyjścia do twórczych zadań.

* 11.08, godz. 15.00 - Art Detectives
– warsztaty twórcze z elementami nauki języka angielskiego; dla dzieci w wieku 7-12 lat; czas trwania 90 minut

 Zajęcia łączą twórcze wyzwania plastyczne z przyswajaniem podstaw języka angielskiego. Podczas warsztatów dzieci wykonają dzieła w technikach pracy wybranych twórców współczesnych, poznając przy tym słówka w języku angielskim.

* 18.08, godz. 12.00 - Pomysłowa sobota
– warsztaty twórcze; dla dzieci w wieku 6-10 lat; czas trwania 60 minut

Twórcze zajęcia plastyczne będą poświęcone wybranym zagadnieniom związanym ze sztuką współczesną.

* 25.08, godz. 12.00
- Ćwiczenia z wolności – warsztaty twórcze; dla dzieci w wieku 3-6 lat; czas trwania 60 minut

Zajęcia upłyną pod hasłem: swoboda tworzenia! Warsztaty mają umożliwić uczestnikom i uczestniczkom nieskrępowaną twórczość, bazującą także na działaniach w przestrzeni oraz realizacji prac wielkoformatowych przy pomocy rodziców/opiekunów.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.