Informacje różne z Lublina i regionu

Odkryj modowe trendy w Atrium Felicity

13 października 2018 r.

Wstęp jest bezpłatny!


 powiększ

Startuje największe modowe wydarzenie sezonu w Lublinie! Prezentacje najnowszych trendów, pokazy stylizacji z kolekcji jesień/zima 2018 oraz dyskusje z udziałem gwiazd – już w najbliższy weekend Atrium Felicity stanie się centrum mody i urody. Wśród gości specjalnych pojawią się Maffashion, Renata Kaczoruk i Maciej Musiał.

Już w tę sobotę, 13 października, przestrzeń w Atrium Felicity przejdzie metamorfozę i zamieni się w studio telewizji śniadaniowej. Gośćmi specjalnymi programu Studio Moda będą styliści, modele, polscy youtuberzy i influencerzy – uchodzący za największych ekspertów w kraju.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zaprosili znaną modelkę Renatę Kaczoruk, która współpracuje z największymi agencjami w kraju i za granicą. Po raz pierwszy Renata Kaczoruk przyjęła zaproszenie do udziału w evencie w centrum handlowym i wybrała właśnie Atrium Felicity.

Akcja zostanie zrealizowana w formule programu typu „morning show” – na wzór studia telewizyjnego, które w tym dniu odwiedzą także inni goście specjalni: Maffashion
– najpopularniejsza polska blogerka modowa, uznana za najbardziej wpływową blogerkę świata, Maciej Musiał – popularny aktor i prezenter telewizyjny, rozpoznawalny dzięki roli Tomka w serialu „Rodzinka.pl”, Marcin Dubiel – wiodąca postać polskiego YouTube’a, której kanał subskrybuje ponad milion osób, oraz Nikola Stajszczak – wyjątkowa modelka pracująca na całym świecie, odnosząca sukcesy w polskiej przestrzeni social mediów. Marcin Dubiel i Nikola Stajszczak pierwszy raz pojawią się w centrum handlowym jako para.

Po raz kolejny zapraszamy mieszkańców regionu na wyjątkowe spotkania z ciekawymi i intrygującymi postaciami świata mody, które podzielą się z uczestnikami wrażeniami dotyczącymi nowych kolekcji oraz wiedzą na temat tego, co dziś w modzie aktualne. Prezentowane w czasie wydarzenia trendy, stroje i stylizacje mogą stanowić doskonałą inspirację i pomóc przygotować naszą szafę na nowy sezon – dodaje Małgorzata Daca-Gardynik, dyrektor Atrium Felicity.
Gwiazdy zaproszone do Studio Moda wezmą udział w panelach dyskusyjnych poświęconych kolekcji na sezon jesień/zima 2018.

Podczas wydarzenia pojawią się także specjalne materiały video z udziałem stylistki Agaty Dominik, która przedstawi najnowsze trendy. Dodatkowo zaprezentowane zostaną przykładowe stylizacje z udziałem profesjonalnych modelek i modeli na głównej scenie wydarzenia.

Podczas eventu nie zabraknie elementu muzycznego – w występach recitalowych zaprezentuje się Marta Gałuszewska, zwyciężczyni ostatniej edycji programu „The Voice of Poland”.
Studio Moda odbędzie się w Atrium Felicity w sobotę, 13 października br., od godz. 14.00.

Szczegóły wydarzenia można śledzić na Facebooku https://www.facebook.com/AtriumFelicity oraz Instagramie https://www.instagram.com/atriumfelicity/
Informacje na temat eventu oraz oferty Atrium Felicity można znaleźć na stronie https://atrium-felicity.pl/

***
Atrium Felicity
Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe, Ziaja i Yves Rocher. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, market elektroniczny Media Markt oraz wielosalowe kino Cinema City, które jako pierwsze w regionie posiada salę 4DX. Centrum ma dogodne połączenie z systemem dróg regionalnych i krajowych oraz zapewniony dostęp do środków transportu publicznego (dziewięć linii autobusowych). Jadąc samochodem od strony centrum miasta Klienci mogą skorzystać z bezkolizyjnego zjazdu tunelem w lewo. Do ich dyspozycji przewidziano 3100 miejsc postojowych na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.

Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy znajduje się 46 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych
w sześciu krajach, o wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej ok. 1,1 mln mkw. W 2017 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 198,7 mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce
Atrium posiada w Polsce 21 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 517 400 mkw. Rok 2017 spółka zamknęła z przychodem z najmu brutto na poziomie 100,345 mln euro. W Polsce zlokalizowanych jest dziewięć kluczowych obiektów Atrium. Należą do nich: Atrium Promenada, Atrium Targówek oraz Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Felicity w Lublinie, Atrium Koszalin, Atrium Copernicus w Toruniu, CH Focus w Bydgoszczy oraz Atrium Biała w Białymstoku.Serdecznie zapraszamy!