Informacje różne z Lublina i regionu

 
Dzień Kobiet w Tarasach Zamkowych

8 marca 2018 r


 powiększ


Wiosenne tulipany, porady fryzjerskie, profesjonalne zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne, a także studio zapachu z unikalnymi perfumami – te i inne atrakcje czekać będą na wszystkie panie w dniu ich święta, 8 marca, w Tarasach Zamkowych. Z darmowych usług i porad będzie można skorzystać na placu eventowym w godz. 13.00 – 19.00

Dzień Kobiet to idealna okazja, aby każda z pań poczuła się kobieco i wyjątkowo.

Tarasy Zamkowe p
rzygotowały w ten dzień dla wszystkich swoich klientek moc atrakcji. W specjalnej stworzonej na tę okazję strefie czekać będą m.in.: konsultacje fryzjerskie, spotkanie z dietetykiem, profesjonalne zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne, pielęgnacja rzęs i brwi, a także porady dotyczące odpowiedniego doboru stroju, bielizny i makijażu. W programie przewidziano również wyjątkowe studio perfum, przy którym klientki będą miały możliwość stworzenia swojej własnej, unikalnej kompozycji zapachowej. Nie zabraknie tego, co kobiety lubią najbardziej – każda z pań otrzyma pięknego tulipana!

-
Każda kobieta zasługuje na chwilę relaksu i wytchnienia, zwłaszcza w dniu swojego święta. 8 marca zapraszamy do naszego centrum handlowego wszystkie panie, które marzą o oryginalnym makijażu, odświeżeniu wizerunku czy zmianie swojej diety. W specjalnie przygotowanej na Dzień Kobiet bezpłatnej strefie będą mogły skorzystać z wielu stanowisk i usług stworzonych z myślą o nich - mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe.Serdecznie zapraszamy!