Informacje o wydarzeniu w Teatrze Starym

Teatr Stary w Lublinie
ul. Jezuicka 18, 20-113 Lublin
tel: 81 466 59 25
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www: http://teatrstary.eu

 
 
Magda Smalara "Kobieta do zjedzenia"

28 lutego 2018 r, g. 19:00

Bilety:
I - 50 zł, II - 40 zł, III – 25 zł, stojące - 15 zł
 
powiększ


opracowanie muzyczne: Urszula Borkowska
zespół w składzie:
Magda Smalara - śpiew
Urszula Borkowska – fortepian
Wojciech Gumiński – kontrabas


Muzyczny monodram Magdaleny Smalary to opowieść o jednej z największych namiętności człowieka, czyli o jedzeniu. Poprzez opatrzone zabawnymi komentarzami piosenki, napisane specjalnie do tego spektaklu, oraz szlagiery w nowych aranżacjach, aktorka opowiada zabawne historie dotyczące nie tylko jedzenia, ale również odchudzania. Aktorka ma w tym temacie własne doświadczenia, m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera. Teraz opowie nam o smakach, apetytach i filozofii jedzenia, a także o proteinach, białkach i skrobiach. Jak, kiedy i co spożywać oraz jakie mogą być tego skutki. Wszystko w lekkiej, zabawnej formie i z pełnym dystansem do samej siebie.


Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze StarymProgram miał swoją premierę 12 sierpnia 2014 r. w Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie.

Trailer koncertu:
https://www.youtube.com/watch?v=eHtnKPH0kTM

Fragment recenzji:

„Apetyczne” zapowiedzi spektaklu spełniły się co do joty. Tłumnie przybyli widzowie usłyszeli muzyczną opowieść o smakach, apetytach, zachciankach, dietach, witaminach, owocach, warzywach i wielu innych wymyślnych rozkoszach podniebienia. Śmiem twierdzić, że podczas tego wieczoru słuchaczom wielokrotnie ślinka napływała do ust! Bohaterka recitalu nie ograniczała się tylko do śpiewania, lecz z humorem zapowiadała i komentowała wykonywane piosenki. Ba, okraszała je często inteligentną choreografią, dodająca blasku prezentowanym utworom.


Nasz Głos Poznański

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.