Informacje różne z Lublina i regionu

   

Jula nakręca do działania w nowym miejscu w Lublinie23 marca 2018 r.
Jula po 6 latach zmieni lokalizację w ramach Parku Handlowego Tatary. W związku z relokacją obecnego sklepu Jula przygotowaładla mieszkańców Lublina bardzo atrakcyjne wyprzedaże. Nowy multimarket został zaprojektowany z myślą o bardziej komfortowych zakupach dla klientów, a także o wygodzie pracowników. Z okazji jego otwarcia zaplanowano liczne atrakcje dla lublinian.

Multimarket Jula w Parku Handlowym Tatary już od 6 lat dostarcza mieszkańcom Lublina artykuły do aktywności w domu,w ogrodzie i w plenerze.W związku z zaplanowaną zmianą lokalizacji, w obecnym sklepie18 lutego rozpoczęły się sukcesywne wyprzedaże asortymentu z atrakcyjnymi rabatami.

Natomiast z okazji otwarcia nowego multimarketu, Jula przygotowała dla swoich klientów mnóstwo atrakcji, a część rodem ze Skandynawii. Klienci, którzy w dniach 23-25 marca odwiedzą Jula, będą mogli poczuć klimat prawdziwej szwedzkiej Fiki, czyli rytualnej przerwy w pracy, aby napić się kawy lub innego napoju w towarzystwie znajomych, przyjaciół i rodziny. Multimarket zaprasza także na degustację tradycyjnego szwedzkiego tortu kanapkowego Smörgastarta. Przewidziany jest również koncert muzyki na żywo, animacje i konkursy.

W weekend 23-25 marca Julazaproponuje ponadto swoim klientom upominki, kupony rabatowe oraz produkty w promocyjnych cenach.

Zmiana lokalizacji multimarketu ma służyć przede wszystkim wygodzie odwiedzających.

Cieszymy się, że mieszkańcy Lublina lubią Jula i chętnie robią zakupy w naszym sklepie. Z myślą właśnie o naszych klientach postanowiliśmy o zmianie lokalizacji, która umożliwi nam stworzenie nowego, bardziej przyjaznego układu sklepu, z nowymi rozwiązaniami ekspozycyjnymiorazz bardziej przejrzystym rozmieszczeniem asortymentu, zwiększającym komfort zakupów.Wszystko to w zgodzie z przyjętą przez nas strategią ciągłego udoskonalania naszych multimarketów– wyjaśnia Tomasz Wienke, Country Manager Jula w Polsce.

Dzięki usłudze Click&collect klienci będą także zamawiać produkty Jula przez stronę www.jula.pl, a odbierać je w sklepie w Lublinie.

Zmiana będzie także pozytywna dla pracowników. Większa przestrzeń socjalna przełoży się na ich komfort.