Informacje o wydarzeniu w Teatrze im. J.Osterwy


   

Pani Bovary

1 – 4 lutego 2018 r., godz. 18:00


Klasyka w najlepszym wydaniu!

Na scenę Teatru Osterwy powraca doskonały spektakl Pani Bovary Gustave Flauberta w reżyserii Kuby Kowalskiego! Ponadczasowa powieść należąca do kanonu światowej literatury brawurowo przeniesiona na scenę. Przedstawienie można oglądać od 1 do 4 lutego!

Emma Bovary od najmłodszych lat buduje swoje wyobrażenie o miłości i relacjach z innymi ludźmi na książkach. Jej los można porównać do historii z marnego romansu. Kobieta wychodzi za mąż i rodzi dziecko, nie daje jej to jednak spełnienia, w poszukiwaniu szczęścia wdaje się więc w jeden czy drugi romans, żyje ponad stan, co doprowadza ją do bankructwa. Ostatecznie niespełniona i nieszczęśliwa połyka arszenik, decydując się w ten sposób na powolną i bolesną śmierć. Jednak kiedy za Flaubertem przyjrzymy się z bliska Emmie Bovary, okaże się ona postacią głęboko tragiczną i w pełni zasługującą na miano jednej z najważniejszych bohaterek europejskiej literatury.

– Bardzo się jednak cieszę z „Pani Bovary” – opowiada o przedstawieniu reżyser Kuba Kowalski – lubię ten spektakl, wiem, że widownia jest zawsze pełna, choć reaguje bardzo różnie. Mnie bardzo urzeka dowcip Flauberta, kładliśmy na to duży nacisk w trakcie pracy.


SPECJALNA PROMOCJA

Z okazji ferii zimowych wszyscy widzowie mogą kupić bilety w cenie biletów edukacyjnych! (promocja obowiązuje od 27 stycznia 2018 r. w kasie Teatru Osterwy)

* * *

Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmian repertuaru!
   

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie

20-004 Lublin
ul.Gabriela Narutowicza 17

   tel.81 532 - 42 - 44   ;   fax.81 463 - 86 - 50

KASA BILETOWA
czynna od poniedziałku do soboty w godz. 12.00- 19.00
niedziela w godz. 16.00 - 19.00

Informacja o repertuarze.
Rezerwacja biletów indywidualnych i zbiorowych.

BIURO ORGANIZACJI I REKLAMY
tel.81 532 - 44 - 36   ;   fax.81 463 - 86 - 50
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
czynne poniedziałek-piątek w godz. 8.00- 16.00