Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury


Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-004 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . www.ck.lublin.pl

 

Ferie ze Sztuczką

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
29 stycznia-2 lutego / 8:00-16:00
5-9 lutego / 8:00-16:00Pracownia Sztuczka przygotowała specjalną ofertę na czas ferii zimowych. Eksperymentalna formuła zakłada udostępnienie dzieciom różnorodnych przestrzeni, odpowiednio wyposażonych i zaaranżowanych.


Dzieci korzystają z przestrzeni wedle własnego uznania. Podejmowane przez nich działania mają być zgodne z obowiązującym kodeksem. Każdego dnia dzieci będą miały również dostęp do sali kinowej, gdzie demokratycznie będą mogły dokonać wyboru filmu i wspólnie go obejrzeć. Aktywność dzieci odbywa się pod okiem przeszkolonych Playworkerów.
Propozycja powstała w opozycji do ferii, które zakładają rozbudowany program nie uwzględniając podstawowej potrzeby dzieci do swobodnej zabawy.


Na Ferie ze Sztuczką zapraszamy dzieci powyżej 7. roku życia.
Zgłoszenia przyjmowane są od 15 stycznia
Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W zgłoszeniu mejlowym prosimy podawać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz numer telefonu rodzica/opiekuna
Informacje pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod nr tel.: 81 466 61 47

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.