Informacje różne z Lublina i regionu

 

Spotkanie z Naruciakiem
w Tarasach Zamkowych

17 listopada 2018 r, w godz. 13.00 – 17.00


 powiększ


W najbliższą sobotę, 17 listopada, w godz. 13.00 – 17.00, na placu eventowym w Tarasach Zamkowych odbędzie się spotkanie z jednym z najpopularniejszych YouTuberów – Naruciakiem. W tym dniu w centrum handlowym pojawi się również strefa gamingowa, w której na wszystkich chętnych czekać będą stanowiska konsolowe z najciekawszymi grami zarówno na pada, jak i na czujnik ruchu Kinect. Zabawa w strefie gamingowej potrwa do godz. 18.00.

Już 17 listopada jeden z najbardziej lubianych polskich YouTuberów – Naruciak – pojawi się w Tarasach Zamkowych. Nieszablonowy twórca internetowy na swoim kanale humorystycznie komentuje paradokumenty z polskiej telewizji, czym do tej pory przyciągnął ponad 2 miliony stałych widzów. Adam znany jest z wyjątkowego poczucia humoru, zamiłowania do seriali oraz… niecodziennej fryzury.

Podczas eventu w Tarasach Zamkowych każdy chętny będzie mógł zrobić sobie z nim zdjęcie, wziąć autograf, zadać pytanie, posłuchać interesującego wywiadu na specjalnie przygotowanej scenie, a także zobaczyć jak Naruciak radzi sobie z padem i grami na konsolę! Fani wirtualnej rozrywki nie tylko będą mogli podpatrzeć YouTubera – strefa gamingowa będzie również dostępna dla wszystkich klientów odwiedzających w tym dniu centrum handlowe.

Spotkanie z Naruciakiem odbędzie się 17 listopada, w godz. 13.00 – 17.00, na placu eventowym przy wejściu głównym od strony al. Tysiąclecia. Strefa gamingowa czekać będzie na chętnych od 13.00 do 18.00. Całość atrakcji jest bezpłatna.Serdecznie zapraszamy!