Informacje różne z Lublina i regionu

   Rewia Zwierzaki z Zagrody

17 -18 listopada 2018
Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11

GODZINY OTWARCIA:

17 listopada – sobota – 10:00-18:00
18 listopada – niedziela – 10:00 -18:0
0


Króliki, konie, rozbrykane koziołki, niesforne kury, krowa Milka i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej Rewii w Lublinie. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w wiejską zagrodę, w której gościć będą zwierzęta zamieszkujące na co dzień wiejskie gospodarstwa. Swoją obecność na wydarzeniu „Rewia Zwierzaków z Zagrody” potwierdzili już Goście Specjalni -owce kameruńskie, lama Oponka i alpaki! Będzie też sztuczna krowado dojenia! 

Specjalnie na rewię do Lublinaprzyjadą konie rasy huculskiej, towarzyskie kuce felińskie i szetlandzkie oraz Tinker, który będzie obserwował wszystkich swoim prawym, błękitnym okiem.Wszyscy parzystokopytni goście rewii mają przyjazne usposobienie i są przygotowani dopracy z dziećmi. Niektórzyz nich pomagają nawet w hipoterapii. O tej niestandardowej metodzie rehabilitacji przy pomocy konia, będzie można również porozmawiać z terapeutą z ośrodka hipoterapeutycznego.

Przy okazji wydarzenia w Targach Lublin odbędzie się Pierwsza Klubowa Wystawa Królików Nowozelandzkich oraz innych ras, którą organizuje Polski Klub Królików Nowozelandzkich. Do Lublina przyjedzie ponad 40 hodowców królików, którzy zaprezentują swoich puchatych i gotowych do głaskania milusińskich.

W strefie ptactwa ozdobnego i gołębi zaprezentują się przedstawiciele ponad 50 ras. Dumnie swoje piórka prezentowały będąmiędzy innymi: perliczki, zielononóżka, brodacz watermalski, gęś tuluska oraz kaczka ruańska.

Wystawa zwierzaków, będzie nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do tego, by zrobić coś naprawdę dobrego. Na wydarzeniu pojawią się zwierzęta z zaprzyjaźnionych schronisk oraz Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE.Wszyscy zainteresowani będą mogli wesprzeć zwierzaki finansowo i otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące adopcji pupila. Wolontariusze będą udzielać porad prawnych z zakresu ochrony praw zwierząt, dobrostanu zwierząt różnych gatunków, odpowiedzą na pytania związane z sterylizacją oraz opowiedzą o problematyce bezdomności psów i kotów.Organizatorzy zaplanowali również pokazy edukacyjne, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak prawidłowo opiekować się zwierzętami.

Rewia Zwierzaków z Zagrody to nie tylko pokaz zwierząt gospodarskich. Coś wyjątkowego znajdą tu dla siebie sympatycy muzycznych występów artystycznych. Śmiałkowie, będą mogli sprawdzić się w zawodach w dojeniu sztucznej krowy. Na najmłodszych czekać będą przejażdżki na kucyku i osiołku, trampolina i ścianka wspinaczkowa.  Będą też konkursy i specjalna strefa zabaw, w której dzieci będą mogły „uczyć się bawiąc i bawić się ucząc”. Na pewno nie zabraknie też pysznego, swojskiego jadła, które zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia. 


-------------------------------------
INFORMACJE O BILETACH:
Bilety nabyć można online oraz w kasach stacjonarnych w dniu wydarzenia, na pół godziny przed otwarciem wystawy.
Bilety w cenach promocyjnych dostępne w sprzedaży internetowej w serwisie KUPBILECIK.pl .tylko do 16 listopada 2018.


Ceny w sprzedaży internetowej (do 16.11.2018 r.):

- Bilet normalny - 10 zł
- Bilet ulgowy - 8 zł - przysługuje dzieciom powyżej 4 roku życia, uczniom, studentom oraz emerytom i rencistom - obowiązuje ważna legitymacja
- Bilet rodzinny - 28 zł - przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku do 18 lat
Link do biletów online:
https://www.kupbilecik.pl/baza-4846-rewia.zwierzaki.z.zagrody.htmlCeny w sprzedaży stacjonarnej (17 i 18 listopada 2018 r.).

- Bilet normalny - 13 zł
- Bilet ulgowy - 8 zł - przysługuje dzieciom powyżej 4 roku życia, uczniom, studentom oraz emerytom i rencistom - obowiązuje ważna legitymacja
- Bilet rodzinny - 30 zł - przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku do 18 lat


Więceji nformacji:

http://zwierzakizzagrody.pl/
https://www.facebook.com/events/276382622986529/Serdecznie zapraszamy!