Informacje różne z Lublina i regionu

  Wielkie Kranoprzejęcie, czyli Kraków
przyjeżdża do Lublina!


27 lipca 2018 r, o godz. 18:00

Wielokran - Centrum Spotkania Kultur
pl. Teatralny1


 powiększ18 kranów z piwami rzemieślniczymi, dania z grilla i muzyka na patio. W najbliższy weekend Browar Zakładowy - Wielokran zaprasza na Wielkie Kranoprzejęcie!


Do Lublina przyjeżdża jeden z najlepszych browarów rzemieślniczych w Polsce, czyli krakowska Pracownia Piwa. Z tej okazji pub firmowy Browaru Zakładowego oddaje gościom wszystkie krany. To oznacza, że w piątek będzie niepowtarzalna okazja do spróbowania ich 18 świetnych piw! Mocno nachmielone, kwaśne, owocowe, z dodatkiem kawy, pomarańczy czy z... burakiem. To tylko kilka z nich. O wszystkich będzie można porozmawiać m.in. z piwowarem i twórcą browaru Pracownia Piwa - Tomaszem Rogaczewskim.

Impreza będzie odbywać się zarówno w pubie Browaru jak i na patio przed lokalem. Przygotowaliśmy kilka dodatkowych atrakcji. Grillowane dania zaserwuje bistro Panie Przodem, a o oprawę muzyczną zadbają "Słabi Prezenterzy”, czyli dj-ski kolektyw z Lublina. W swoich setach mieszają gatunki, wędrując od funku, poprzez soul, jazz, nie unikając wędrówek w stronę elektroniki czy punka.


________

Browar Zakładowy - Wielokran to nowy pub firmowy Browaru Zakładowego z Poniatowej. Mieści się w Centrum Spotkania Kultur przy pl. Teatralnym 1 w Lublinie. Najłatwiej wejść do nas z prawej strony budynku przechodząc przez patio przy lokalu Panie Przodem. 10 kranów z piwem i dwie lodówki piw z całego świata czekają. Zapraszamy!

FB Wielokranu: https://facebook.com/zakladowy.wielokran/
Wydarzenie na FB: https://facebook.com/events/238412836954735/