Informacje różne z Lublina i regionu

 
RAGE 2018 „Lubelskie edition”

12 – 13 lipca 2018 r.


 powiększ
 

RAGE 2018

Ferrari, Lamborghini, Rolls – Royce, Bentley, czy Ultima w województwie lubelskim? Żeby podziwiać najpiękniejsze samochody świata na żywo, nie trzeba wyjeżdżać do Dubaju. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie podczas tegorocznej edycji RAGE 2018 „Lubelskie edition”.

Województwo Lubelskie to perełka kulturalna Polski. Mamy Carnaval Sztukmistrzów, Festiwal Inne Brzmienia, Jarmark Jagielloński, Europejski Festiwal Smaku, Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, czy Balonowe Mistrzostwa Polski. Chcecie więcej? W tym roku zaskoczymy Was jeszcze bardziej!

Już 12 – 13 lipca zapraszamy Was na jedną z najważniejszych imprez motoryzacyjno-lifestylowych w Polsce. Mowa oczywiście o RAGE 2018. W tym roku to właśnie nasz region jest głównym partnerem wydarzenia.

Lublin znajduje się na liście Top 7 City Break wg portalu WP Turystyka, między innymi dlatego organizatorzy tak prestiżowego wydarzenia jakim jest RAGE, zdecydowali się zorganizować je właśnie w tym regionie. Tegoroczna trasa RAGE, poprowadzi uczestników przez najpiękniejsze zakątki województwa lubelskiego.

 

Jakie miasta odwiedzi RAGE?

Nałęczów – znany z pięknej, bogatej przyrody, Parku Zdrojowego i zawodów balonowych. Kto wie, czy uczestnicy RAGE, nie będą musieli zamienić imponujących czterech kółek na podniebne loty balonem? Ułęż – wymarzone miejsce na wyścigi motoryzacyjne organizowane na tutejszym lotnisku i pełne niezapomnianych wrażeń spływy kajakowe. Następny przystanek to Puławy znane na Lubelszczyźnie centrum myśli naukowej, badań i rozwoju . Jako wiodący ośrodek szeroko pojętej działalności badawczej i biznesowej, będzie nie lada gratką dla uczestników RAGE. Kolejnym miastem, które odwiedzimy będzie Kazimierz Dolny. Znany przede wszystkim ze swojego urokliwego położenia nad Wisłą, letnich festiwali oraz wytwornie zdobionych kamienic mieszczańskich, które uważane są za jedne z najpiękniejszych polskich budynków epoki renesansu. Ostatnim, ale nie mniej ważnym miastem będzie Świdnik, znany na świecie z produkcji helikopterów i motocykli. To ze Świdnika pochodzi najpopularniejszy śmigłowiec SM-1 oraz kultowy motocykl WSK.

Sześć miast, trzydzieści super samochodów i województwo, które sprawia że ciągle masz apetyt na więcej.

Lubelskie – Smakuj życie!

 

 

O RAGE:
Rage to cykliczna impreza motoryzacyjno-lifestylowa, która łączy turystykę samochodową, rywalizację i ekskluzywny styl życia z zabawą i przygodą. Uczestnikami są członkowie klubu Elite Circle.

Ideą Rage jest przygoda, zaskoczenie i realizacja zadań pozornie niemożliwych do zrealizowania. Załogi (kierowcy i piloci) jadący własnymi samochodami, przemierzają trasę według obranego przez siebie scenariusza, opierając się na ogólnych wytycznych organizatora. Większość punktów kontrolnych podczas Rage znajduje się w miejscach dostępnych dla publiczności, dzięki czemu stanowią unikalną atrakcję dla mieszkańców miast, w których są zorganizowane.

O ELITE CIRCLE:
Klub Elite Circle zrzesza osoby o wysokim statusie społecznym, miłośników motoryzacji, właścicieli wspaniałych, luksusowych aut. Członkowie klubu mogą oczekiwać ekskluzywnych usług i niestandardowych doznań. Tylko dla klubowiczów firma Elite Circle Group, w ramach której działa klub EC, organizuje rokrocznie wydarzenia specjalne w tym motoryzacyjne Rage.

 

 rage1-m
powiększ
rage2-m
 powiększ
rage4-m
 powiększ

www.elitecircle.pl
www.facebook.com/EliteCircle