Informacje różne z Lublina i regionu

 
X Forum Kobiet Aktywnych pt.
„Śladami kobiecej tożsamości”

1 lipca 2018 r.

Park Zdrojowy w Nałęczowie. powiększ


Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Bona Fides oraz Burmistrz Miasta Nałęczów zapraszają na X Forum Kobiet Aktywnych pt. „Śladami kobiecej tożsamości”, które odbędzie się w dniach 1 lipca 2018 r. w Parku Zdrojowym w Nałęczowie.

Forum Kobiet Aktywnych to cykliczne wydarzenie integrujące i aktywizujące środowiska aktywnych kobiet mieszkających na terenach wiejskich województwa lubelskiego. W tym roku poprzez warsztaty, spotkania, panele dyskusyjne budowana będzie świadomość potrzeby życia w zgodzie z naturą. Forum Kobiet Aktywnych to także dobry czas, by promować postawy aktywne, kreatywne, oddane społecznościom lokalnym. Gośćmi specjalnymi będą: Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, zespół Mikromusic oraz Skubas.

W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym biletem wstępu na Forum będą książki, z których tworzona jest Mobilna Biblioteka Kobiet AktywnychZgłoszenia na Forum należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na: www.stowarzyszeniebonafides.pl


ZAPRASZAMY!