Informacje różne z Lublina i regionu

 
„Gnomeo i Julia” w Atrium Felicity

28 kwietnia 2018 r,  godz. 11:00 - 18:00


 powiększNiespodzianka dla fanów Gnomea i Julii w lubelskim centrum handlowym! Na wielki ekran powróciła właśnie popularna bajka o przygodach zakochanych krasnali ogrodowych, a już w najbliższą sobotę, 28 kwietnia, główni bohaterowie produkcji zawitają do Atrium Felicity. Podczas wydarzenia „Gnomeo i Julia” zaplanowano takie atrakcje, jak wspólna zabawa z postaciami z filmu, przedstawienie muzyczne „Krasnalove Story” oraz konkurs z nagrodami. Zwycięzca ogólnopolskiego finału pojedzie do Londynu śladami Gnomea i Julii!

Z okazji premiery kinowej kolejnej odsłony przygód Gnomea i Julii, Atrium Felicity zaprasza na wydarzenie łączące zabawę, sztukę i edukację – „Gnomeo i Julia”. W sobotę, 28 kwietnia, najmłodsi będą mogli pobawić się z głównymi bohaterami bajki i ich przyjaciółmi z ogrodu, a także zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.


Biorące udział w wydarzeniu dzieci obejrzą również przedstawienie muzyczne „Krasnalove Story” – historię inspirowaną perypetiami uroczej pary z filmowej produkcji. W strefie zadań plastycznych na maluchy czekać będą kolorowanki, szarady i kreatywna zabawa. A to nie wszystko: profesjonalni makijażyści przemienią maluchy w filmowych bohaterów, a metamorfozę będzie można udokumentować podczas sesji zdjęciowej w Krasnalowej Fotobudce.


Jedno z zadań podczas zabawy w Atrium Felicity utoruje uczestnikom drogę do nagrody głównej, jaką jest czteroosobowa wycieczka do Londynu śladami Gnomea i Julii! Spośród dzieci uczestniczących w ogólnopolskim Superkonkursie rysunkowym zostanie wyłoniony laureat, który będzie miał szansę – wraz z rodziną – zobaczyć Londyn na własne oczy!

W konkursie dzieci wykonują plakaty reklamujące przedstawienie „Krasnalove Story”. Wszyscy finaliści otrzymają rodzinne pakiety biletów do kina.

- Pełna humoru bajka powróciła do kin w odświeżonym formacie, a dzięki wydarzeniu „Gnomeo i Julia” w Atrium Felicity najmłodsi będą mogli poczuć się jak bohaterowie animacji. Spotkanie z krasnalami to niezwykła okazja, aby przeżyć filmową przygodę, a przede wszystkim – oryginalny pomysł na rodzinną zabawę – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, dyrektor Atrium Felicity.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej: http://atrium-felicity.pl.Zapraszamy!