Informacje różne z Lublina i regionu

  Spotkanie z My3
w Tarasach Zamkowych

21 kwietnia 2018 r . g. 14:00-16:00


 powiększJuż w najbliższą sobotę, 21 kwietnia, Tarasy Zamkowe zapraszają lublinian na spotkanie z zespołem My3, który z sukcesem prowadzi swój autorski program telewizyjny. Ulubienice młodzieży pojawią się na placu eventowym w godz. 14.00 - 16.00 i porozmawiają z uczestnikami m.in. o kulisach własnej audycji. Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Spotkanie z zespołem My3 – grupą trzech dziewczyn, które prowadzą swój program telewizyjny dla dzieci i młodzieży, to nie lada gratka dla wszystkich wiernych fanów tych przebojowych prezenterek. Poszczególne odcinki cyklu uczą młodych odbiorców tego, na co zwrócić uwagę w otaczającym ich świecie. Oprócz teledysków i nauki choreografii w programie My3 pojawiają się także takie działy jak: nauka rysowania, kurs gotowania, a także wywiady z gwiazdami.

Niezwykle inspirujące i barwne trio My3 pojawi się w Tarasach Zamkowych już 21 kwietnia w godz. 14.00 – 16.00. Podczas spotkania na placu eventowym, młodzi widzowie będą mogli porozmawiać z wokalistkami, zrobić wspólne zdjęcie, a także wziąć autograf.


Serdecznie zapraszamy!