Informacje różne z Lublina i regionu

 

 

 

WOLONTARIAT W SKANSENIE - ZGŁOSZENIA DO 15 KWIETNIA 2018

 


 Już po raz czwarty Muzeum Wsi Lubelskiej prowadzi nabór do projektu WOLONTARIAT W SKANSENIE.


Muzeum Wsi Lubelskiej rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do 4. edycji WOLONTARIATU W SKANSENIE. Program skierowany jest do osób, które ukończyły 18 r. ż.: uczniów, studentów czy osób pracujących. Do wszystkich, którzy chcieliby działać na rzecz kultury, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności, rozwijać się, poszerzać swoją wiedzę w zakresie historii i etnografii. Kandydaci powinni cechować się otwartością na nowe wyzwania, odpowiedzialnością w realizacji zadań i cenić pracę z ludźmi.

Lubelski skansen zachęca do współtworzenia WOLONTARIATU W SKANSENIE osoby zainteresowane pracami pomocniczymi przy organizacji wydarzeń muzealnych, prowadzeniu warsztatów i działań animacyjnych, pokazów, akcji promocyjnych czy pełnieniu dyżurów przewodnickich w wybranych ekspozycjach muzealnych.

W trakcie WOLONTARIATU W SKANSENIE uczestnicy będą mogli, m.in. korzystać z bezpłatnych wejść na teren Muzeum, będą mieli szansę zdobyć doświadczenie w organizacji, obsłudze i promocji wydarzeń kulturalnych, a po zakończeniu otrzymają stosowne zaświadczenie z referencjami.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w WOLONTARIACIE W SKANSENIE proszone są o zapoznanie się z Regulaminem wolontariatu w Muzeum Wsi Lubelskiej, który znajduje się na stronie: www.skansen.lublin.pl oraz o wypełnienie Formularza rekrutacyjnego i przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 kwietnia 2018.