Informacje różne z Lublina i regionu

 

Mikołajki w SKENDE SHOPING
6-8 grudnia 2018 r.

 

 

Od 6 do 8 grudnia Mikołaj będzie gościł w SKENDE. Przez te trzy dni centrum handlowe zamieni się w niezwykłe miejsce pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych, na których czekają m.in.: bitwa na śnieżki, kolorowy warsztat Elfów i wyścig „reniferów”. Ale to nie wszystko! Święta to magiczny czas, dlatego w tych dniach pojawią się także bajkowe postacie, które pomogą najmłodszym ubrać choinkę.


Mikołaj w towarzystwie śnieżynek będzie czekał na dzieci w specjalnie przygotowanej świątecznej strefie w godzinach od 15:00 do 19:00 (czwartek-piątek) oraz od 10:00 do 19:00 (sobota). To doskonała okazja, aby porozmawiać z nim i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie też konkursów, upominków oraz wspólnego ubierania choinki.


W strojeniu świątecznego drzewka pomogą bajkowe postacie, a także dwa niezwykłe anioły, poruszające się na szczudłach. Tacy pomocnicy okażą się niezastąpieni, zwłaszcza przy zawieszaniu ozdób wysoko.

Wizyta Mikołaja to doskonała okazja, aby rodzice mogli spędzić czas ze swoimi pociechami. Podczas spotkania odbędą się zabawy, angażujące do wspólnej zabawy dorosłych i dzieci, m.in.: Zimowe Zagadki, Pokaż reniferowi drogę, Renifery w akcji oraz Warsztat Elfów.


Serdecznie zapraszamy!