KRAINA KONIAKÓW I MISTYCZNYCH MONASTYRÓW

TERMIN: 09 - 16.09.2019
8 dniową wycieczkę oferuje

Informacje różne z Lublina i regionu

 

Nowa odsłona Ligi Odpowiedzialnego Biznesu


Trwa rekrutacja do 13. edycji programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Program kierowany jest do studentów, spośród których wyłaniani są Ambasadorzy i Ambasadorki CSR. W tym roku akademickim wezmą oni udział w nowej odsłonie programu.

Nabór Ambasadorów do programu edukacyjnego Liga Odpowiedzialnego Biznesu trwa do 9 stycznia 2017roku. Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie: http://lob.org.pl/ambasadorzy-csr/rekrutacja/.

Przyszli Ambasadorzy wezmą udział już w nowej odsłonie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Zmiany dotyczą trzech aspektów. Pierwszy wprowadza nowy termin zgłoszeń. Rekrutacja będzie odbywać się na przełomie grudnia i stycznia (nie jak dotychczas w październiku). Dzięki temu program zyska intensywniejszą formułę. Studentki i studenci będą brać udział w warsztatach i spotkaniach poświęconych trzem ścieżkom edukacyjnym: zarządzanie a CSR, miejsce pracy oraz komunikacja CSR.I trzeci ostatni aspekt dotyczy ustanowienia opiekunów merytorycznych każdej ze wskazanych ścieżek edukacyjnych. Opiekę nad nimi przejmą firmy: Banku BNP Paribas(zarządzanie a CSR), CEMEX (komunikacja CSR),Orange Polska(miejsce pracy).

Kto może zostać Ambasadorem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu?

Ambasadorem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu może zostać każdy student I i II stopnia, który przejdzie etap rekrutacji. Warunkiem rekrutacji jest zgłoszenie swojej aplikacji na stronie: http://lob.org.pl/ambasadorzy-csr/rekrutacja/ poprzez formularz rejestracyjny. Należy dołączyć do niego 4 slajdową prezentację opisującą największy sukces kandydata oraz aktualne CV.

Czym jest Liga Odpowiedzialnego Biznesu?

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu, który działa od 2004 roku. Od ponad 13 lat tworzą go aktywni, młodzi ludzie zainteresowani tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu. Jego celem jest edukacja, wzbudzenie ciekawości na temat wszystkich obszarów CSR. To także promocja społecznej odpowiedzialności biznesu wśród społeczności akademickiej.

Co daje program Liga Odpowiedzialnego Biznesu?
Liga Odpowiedzialnego Biznesu to trzy zjazdy podczas, których uczestnicy otrzymują praktyczną wiedzę na temat CSR w postaci szkoleń i spotkań z przedstawicielami firm. Są to również codzienne działania Ambasadorów, poprzez które rozwijają swoje umiejętności  w zakresie organizacji wydarzeń o tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu, takich jak np.:  „Podwieczorki CSR”.