Informacje różne z Lublina i regionu

   


Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej zaprasza Panie i Panów na konsultacje i porady urologiczne w ramach Tygodnia Urologii COZL, który odbywa się w dniach 25-28 września 2017r.

Przed wizytą wymagana jest rejestracja telefoniczna tel. 81 454 15 70. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność rejestracji telefonicznej. Konsultacje będą odbywać się w Poradni Urologicznej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, ul. Jaczewskiego 7, budynek 4, wysoki parter, gab. 14, w godz. 9-13.

Co roku wrzesień jest miesiącem, w którym wyjątkowo dużo czasu poświęca się schorzeniom urologicznym. Dzieje się to za sprawą organizowanego przez EAU - Europejskiego Stowarzyszenia Urologów - Tygodnia Urologii, wydarzenia promującego wiedzę na temat schorzeń układu moczowo-płciowego.

Mając na uwadze grupę ponad 600 pacjentów zoperowanych na nowotwory urologiczne w COZL od czasu powstania Oddziału Urologii w sierpniu 2015 roku przygotowaliśmy po raz drugi akcję profilaktyczno-informacyjną. W dniach od 25-28 września 2017r. urolodzy naszego oddziału będą badać pacjentów pod kątem wczesnej diagnostyki schorzeń urologicznych.

Honorowym Patronatem akcję objął Pan Sławomir Sosnowski, Marszałek Województwa Lubelskiego.