Informacje różne z Lublina i regionu

 


Program „Misja Natura”


Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych, zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z programem „Misja Natura”.
Jeśli pragniesz poznać atrakcyjne przyrodniczo miejsca, jesteś ciekawy jakie szanse i możliwości niesie ze sobą program Natura 2000, to koniecznie musisz obejrzeć serial „Misja Natura”!

Serial składa się z 12-stu odcinków realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Ornitolog, dr Romuald Mikusek i Małgorzata Kosik w każdym odcinku mają do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000. W różnych zakątkach Polski przekonują się, że przynależność cennych przyrodniczo terenów do tej europejskiej sieci przynosi wiele korzyści, m.in. wpływa na promocję regionu i rozwój ekoturystyki.


Każdego, kto do tej pory nie miał okazji obejrzeć „Misji Natura” w telewizji, zachęcamy do obejrzenia wszystkich odcinków na stronie serialu: http://misjanatura.serial.fwie.pl/screen.php?type=1 oraz na kanale You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=gbPmdx0G6Yk.


Serial powstał w ramach realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.powiększ
ekipa serialu Misja Natura